lover
15.03.06,12:18
Mozno resp. vobec sa to sem nehodi(mozno len tym, ze sa to taktiez zaobera ekonomikou ako takou), ale rad by som Vas poziadal o pomoc. Uz mi 'hori pod zadkom' a potrebujem na vysokej skole napisat semestralnu pracu zo Vseobecnej ekomnomickej teorie. Nenajde sa tu nejaky student, ktory by mi vedel pomoct resp. dat taketo nieco k dispozicii. Na studentskych strankach je podobnych veci o inflacii, nezamestanosti, peniazoch a bankach atd. neurekom, avsak tieto stranky(i ked urcite nie vsetky) su pod dohladom a podobnost prace s internetovym referatom by mohlo sposobit, ze by som neuspesne skoncil z daneho predmetu... Dakujem za pripadnu pomoc... Resp. kde by som mohol na akych strankach najst clanky k podobnym temam, ktore by boli pouzitelne v takomto smere... Este raz vdaka
rada
15.03.06,12:17
A neskúsil si www.referaty.sk ?
lover
15.03.06,12:24
Skusil, ale bojim sa aby ten isty referat nemalo 300 dalsich mojich spoluziakov... :o) Na to sme boli upozorneni, ze jeden takyto preslap a mame po predmete...
rada
15.03.06,13:46
Môže sa stať. Tak sorry, je mi ľúto ale pomôcť neviem. Ďržím palce, aby sa niekto našiel kto podá pomocnú ruku.