sito
07.08.13,15:58
:eek: ???va! Je niečo dôležitejšie?
nunenko
15.08.13,12:26
sito
16.08.13,04:36
nunenko, zdravím! Pekné od Teba, že si ho sem vycapil, ale tu, bude ho tu niekto hľadať?

V starej porade bol priklincovaný, A bolo možné zadávateľovi doporučiť, aby si ho priamo v rubrike SVB - BYTOVKY prečítal, prípadne príslušný §, prípadne jeho časť.

V novej porade sa objavil v top otázkach hneď na prvom mieste. Je síce pravda, že niektoré veci sú v ňom otázne, ale platné. Po dvoch mesiacoch z topiek zmizol a mal by tam mať to miesto vyárendované. Však je to základ k všetkým otázkam na porade, ktoré sa týkajú bývania v bytových domoch, dome, byte v bytovom dome. Či nie?

A možno je to nezmysel, aby tam v tej rubrike, bol po ruke.

Zmizlo tu na porade všeličo, a možno nič, ani vymazané príspevky od ... sú niekde v útrobach porady ...

Ale, to už nie je moja starosť, len som sa opýtal.

A zdravíčko nech Ti slúži. :);)
nunenko
16.08.13,06:21
Je to tak, ako píšeš. Ja osobne si o sebe nemyslím bohviečo, ale v IT sa ako tak vyznám, lenže novej porade som na chuť neprišiel. Niektoré veci sa mi zdajú skôr rozkrok, ako pokrok, a aj preto, že nemám chuť tu skúmať, nechať sa buzerovať, takže na poradu páchnem míáokedy, a zdá sa že tu začína dochnúť pes, čo sa zákona 183/93 a veci s ním súvisiacich týka.
O čom je debata, ak nie o otázkach? O h....!
"Debaty neslúžia na otázky.
Ak máte otázku založte otázku, pomôžete tak spraviť Poradu prehľadnou databázou riešení."
Na to, aby si niekto pridával do "debaty " facebóócke statusy netreba chodiť na poradu, stáčí FB.
Pýtal som sa v cudzej otázke protiotázkou, vraj si mám založiť vlastnú otázku...no to si radšej založím vlastnú poradu.
julysak
16.08.13,07:06
http://www.porada.sk/t79228-p2-zakon-o-vlastnictve-bytov-a-nebytovych-priestorov-aktualne-znenie.html

Capneš si v kompe do záložiek link na JASPI a je to = máš poruke VŠETKY zákony (pridáš kapor, ORSR,URSO )