stanyko
07.08.13,17:36
Celkom by ma zaujimalo ako varia halusky v slovenskych restauraciach? Robia ich z prasku, alebo poctivo zo zemiakov? Alebo existuju uz nejake polotovarove halusky, ktore sa len zohreju (nieco ako gnocchi)?

+ mozte pridate nejaky dobry recept :)
Slayer666
07.08.13,17:44
Ako kde. Niekde z prasku, niekde struhaju zemiaky. Zatial som nikde nemal take halusky, aby som s nimi bol fakt spokojny (ale salase som neprecestoval, takze nevylucujem). Casto robia chybu, ze halusky premyju a/alebo potom prihrievaju a miesaju s bryndzou.

Recept chces predpokladam na dobre halusky, je tak? Tak takto to robim ja a mne to takto najviac chuti.

500 g zemiakov, 400 g hrubej muky, voda, sol

Zemiaky ocistis, umyjes a postruhas (ja pouzivam tenke struhadlo na syr), pridas trochu soli a muku. Nasledne treba pridat trochu vody a zacat vareskou v mise miesat. A vzdy pridavas len po troche vody a miesas (resp. miesis) dalej. Skratka kedze je tam hruba muka, musi byt tej vody co najmenej. Cesto je vymiesene, ked sa ti uz vytvaraju akoby vazby, akoby sa tak uz tahalo, resp. sa robia pluzgiere (slova tu asi nestacia, heh). Skratka ked je to cesto uplne spojene a v ramci moznosti (kedze su tam surove zemiaky) rovnomerne. Ak das privela vody, rozpadnu sa ti pocas varenia.

Teraz ideme varit. Dame zovriet vodu, ktoru osolime. Na maly loparik si naberieme cesto (z 500 g zemiakov treba asi na dvakrat), nachame vpredu trochu priestoru. Zoberieme lyzicu alebo nozik a takym klzanim (preto ten priestor) hadzeme do vody. Velkost halusiek je na tebe, ja mam rad take relativne vacsie.

Halusky precedime a dame ich do nejakej misy. V ziadnom pripade ich nepremyvame!! To je ta najvacsia hlupost. Ak ich chceme skladovat dlhsie, tak ich zmiesame s vytopenou mastou zo slaniny (myslim z udenej, nie surovej), nezlepia sa a mast ich ochrani pred obschnutim. Avsak halusky su najlepsie cerstve. Dobre cize teraz precedene halusky dame do misy, pridame osmazenu slaninu so vsetkou mastou a bryndzu podla chuti, najlepsie pravu ovciu. Vsetko spolu premiesame.

Podla mna takto su halusky najlepsie. A ked sa pouzije cerstva prava ovcia bryndza, tak halusky vonaju, nesmrdia.
avalik
07.08.13,18:04
ja robim od oka :) ... nastruham zemiaky, pridam vajce, a priblizne rovnake mnozstvo hrubej a hladkej muky (pridavam po lyziciach) dovtedy az mi vareska pekne stoji v ceste, cesto zbytocne dlho nemiesam ...

ked zovrie voda, vyskusam jednu halusku ci sa nerozvara - ak ano pridam este hladkej muky ... a hadzem halusky cez haluskovac, mam rada take mensie :) ... ked vyplavu na povrch a urobi sa biela pena vyberam rovno do misy, nepreplachujem

halusky hned omastim horucou mastou alebo maslom a zmiesam s bryndzou alebo dusenou kapustou (sladkou/kyslou) alebo tvarohom
Slayer666
07.08.13,18:15
Ach no jasne. Halusky s kapustou, tvarohom (skus pridat k tymto aj kopor a vela masla - mnam!)...ale vies co je este vyborne? Halusky so slivkovym lekvarom a slaninkou...vyborne!
avalik
07.08.13,18:18
dik za tipy, vyskusam ... ale az po kontrole u lekara :D
pivko
07.08.13,18:23
z prášku by to bolo zbytočne drahé , tak že určite muka zemiaky a bryndza išla okolo.
kremienok76
07.08.13,18:36
áno, o tých so slivkovým lekvárom vie málokto a hlavne každý na mňa kuká ako na draka keď to poviem, ale sú fantastické .... aj makom posypané :D ... inak ich robím presne ako avalik píše postup...
Janiela
07.08.13,18:37
milujem halušky, s fajnovou májovou bryndzou sú úžasné

moja babka robila aj halušky s jablkami, jablká pražila na masielku, pridala škoricu, vanilku a cukor - no paráda. Nedá mi nejesť ich a nemyslieť na detstvo u babky :-)
avalik
07.08.13,18:45
no ludkovia, nabuduce skusam od kazdeho z tychto novot trosku ... vsetko same lakocinky :)
Dáša_
07.08.13,19:08
My sme ešte také robili, že sme dávali iba opraženú cibuľu - hodne cibule. A tie so slivkovým lekvárom musím vyskúšať
arizona
07.08.13,19:27
My sme sa raz zastavili na halusky v jednom vychyrenom salasi. Mali sme chut na bryndzove halusky. Chut nas rychlo presla, lebo halusky neboli zo zemiakoveho cesta,ale iba z muky. Ked uz na znamom salasi dokaze niekto takto spotvorit nasu narodnu specialitu, tak zbohom!!!!

Ja robievam bryndzove halusky : klasika- postruhane zemiaky, PH muka,trochu vody,trochu soly / soly davam viac do vody/. Omastime oprazenou slaninkou,necham chvilu postat, nech prevonaju.. a na zaver dam bryndzu,tu miesam so sladkou smotanou.

Moja babicka ked nemala bryndzu tak ju nahradila tvarohom,inak recept rovnaky. velakrat sme ani nezbadali tu zamenu, chutili vyborne.
kopretinka
07.08.13,20:05
ja s mojimi boľavými rukami ďakujem za práškové halušky :D nie sú o nič horšie ako tie domáce
wirgi
07.08.13,20:10
my robíme halušky /cesto postup ten istý / ešte s kyslou kapustou ,ale nedusenou, surovou priamo zo suda - halušky vyberieme premiešame s kapustou a do rozpraženej slaninky dáme mletu červenu papriku a omastíme halušky je to lacne a plné vitamínov
buchač
07.08.13,20:35
Dobré halušky ???
Nuž , nebol by som spokojný s týmito haluškami ...

Ale to je iba môj subjektívny názor ...
buchač
07.08.13,20:37
Práškové som síce ešte nejedol a ani nemienim ...
Dostať ale aj mrazené ...ochutnal som ....nič moc ....
asedma
07.08.13,20:45
od oka robime aj my, teda sb robi lepsie, ma v tom vatsiu prax..tie so sudovou kapustou a uprazenou slaninkou volame strapacky
Letko
08.08.13,04:28
Na salaši v Starej Ľubovni (starý salaš, nie ten novovybudovaný) ich robia zo zemiakov a aj pirohy sú ich vlastnej výroby. Raz sme počuli hádku, ako sa hádali v kuchyni babky, ktoré tie pirohy a halušky robia :)
Deganova
08.08.13,08:55
Robila som v reštauračnom systéme, halušky sa robili klasicky a každá porcia sa zmrazovala (čistých), potom sa len ohrievali, pridala sa bryndza, smotana...
stanyko
10.08.13,19:29
Tym zmrazovnim halusiek nedochadzalo k velkej strate na kvalite? A inac sa robit nedalo?
kopretinka
10.08.13,19:30
veď v obchode bežne kúpiš mrazené jedlá,polotovary aj hotové.Ešte si to nevidel?
stanyko
10.08.13,19:31
Dakujem za odpoved a super recept. Vyskusam coskoro :)
stanyko
10.08.13,19:40
Fuha, slivkove som nikdy nejedol.. toto musim skusit. Inac z ktoreho kraja je ten recept so slivkovym lekvarom?
kremienok76
10.08.13,20:14
ja keď ich uvarím tak ich nerozmiešam všetky, lebo každý chce s niečím iným a ak mi ostanú nejaké do druhého dňa tak ich šupnem do mraziaka ... o týždeň dva sa vždy zjedia a nič na chuti netratia ....