globus.video
07.08.13,17:24
Cca. rok kamerujem svadby pre jednu spoločnosť a chcem začať sám. Vybavenie aj skúsenosti mám. Chcem sa spýtať ako najvhodnejšie začať? Dve zakázky už mám no ďalej nič hlavne kvôli tomu, že nemám reklamu. Zatial som rozbehol FB stránku plánujem aj web. Čo by ste mi ďalej poradili?

Za všetky rady budem veľmi vďačný.
kobolcs
07.08.13,15:55
reklama alebo radsej to nazveme marketingovy plan, bez toho nejde.
koho chces za zakaznikov: svadobcanov, z tvojho okolia alebol z celej galaxie
co ziskaju ked objednaju teba, lebo aj Pistike od susedov je sikovny a urobi to za pivo. (svadba pre teba bude praca budes musiet zachytit tie najvzacnejsie momenty co ti jedoducho nemozu ujst, ze si akurat dal poldecak, wc).
musis si ponukat svoju jedinecnost fb ani stranka ta nezachrani ak budes mat ich len tak (na SK vznikaju nove www stranky cca kazdych 6 minut), mas inzerciu letaky, si 'dohodnuty' s panou z matricaku (kde sa ohlasuju svadby ) ze ti posle tipy alebo ako budes vediet skorej nez ostatny videaci ze sa nieco bude diat, ponukas nieco co nikto iny (napr. dozivotna garancia obnovenia videi bezplatne alebo ja neviem som uz u Vas pri planovani svatby nielen na svatbe a vsetko zadarmo, ako darcek Vam pripravim exkluzivny strih len pre Vas (objednavatelov). to je len zopar tipov.
globus.video
07.08.13,16:14
V prvom rade ďakujem za radu. Plánujem rozniesť letáky a spraviť billboard. Moja práca bude určite lepšia ako práca konkurencie u nás. S tou doživotnou garanciou je to veľmi dobrý nápad. Môj hlavný problém teraz bude aby som sa dostal do povedomia ľudí.
Ešte raz ďakujem
arizona
07.08.13,18:33
VELA LUDI HLADA TAKETO SLUZBY AJ V MIESTNYCH INZERTNYCH NOVINACH, SKUS AJ TAM
marjankaj
07.08.13,19:32
No asi najsamlepšie bude urobiť fotky, kde neveste vidieť nohavičky, alebo pod nohavičky a ponúknuť to TOPkám. A tie už tomu urobia dostatočnú reklamu.:---
marjankaj
07.08.13,19:36
kopretinka
07.08.13,19:37
ale musí to byť nejaká ceľevriťa :D
marjankaj
07.08.13,19:45
Ani nie. Najdôležitejšie sú tie nohavičky alebo podprsenka.:---
globus.video
07.08.13,19:52
a tu je moj najvacsi problem :D dostat sa k celebrite :D takze som na zaciatku
marjankaj
07.08.13,19:56
No k zlatokopkám by si musel byť hooodne zazobaný.:---
Topky ti uverejnia hocičo s gaťkami a ešte lepšie bez nich:--- Veď sa prepracuješ aj na špicu.:D
kobolcs
07.08.13,23:23
1 bonusova : Neponukaj to co vsetko a ako dobre vies, ponukaj ludom riesenia na ich problemy a tuzby. Pribeh poucny :
: predajca kotlov predava starenke novy superextra nadupany kotol s casovacom, kompjutrom na nastavanie teploty, polhodinu vymenuva co vsetko kotol vie. Starenka sa na konci ho opyta : mna zaujima len ci cez tu nasu oravsku zimu urobi teplov dome, ano ci nie. Ries problemy a tuzby.