rado3105
08.08.13,00:06
Mal som nokia bluetooth headset bh 109. Ako prve odisiel plastovy uchyt poza ucho. Potom baterka tesne po dvoch rokoch.
Teraz som kupil Plantronics m55, v porovnani s bh109, omnoho kratsi dosah - musim mat v ruke ked som vonku aby bol hovor cisty. Zle pocutie v rusnom prostredi. Caste samovolne stlacanie a vytacanie vo vacku.
Lepsie oproti bh109: hlasove oznamenie ako dlho vydrzi baterka, tlacidlo zapinania - mechanicke - okamzite zapnutie a sparovanie(na nokii to trvalo nieco vyse minuty po sparovani kym sa dal zacat hovor).

Lenze ani s jednym nie som spokojny. Pripajam to k nokia n900, este som rozmyslal ze by to mohlo byt telefonom a starsim bluetooth protocolom, ale to sa mi nezda hlavne zvukom a odolnostou voci ruseniu pri m55.

Viete poradit nieco co funguje bez problemov, da sa bez problemov telefonovat aj v hlucnejsom prostredi(vlak, auta...), ma lepsi dosah - mozem mat telefon vo vacku od nohavic.
Dakujem.
Everibodi
18.08.13,17:51
Nazdar,kup si hansfree samsung HM1700.Osobne ho pouzivam a je fak super.Ma dobry dosah,hned po zapnuti sa pripaja k sparovanemu fonu a ma dobry dosah.Zatial najlepsie handsfree,co som mal.