lotina
08.08.13,07:24
Zdravím, prišiel mi dobropis zo šiesteho mesiaca až teraz v siedmom, mohol by som ho zaradiť až teraz s tým,že priložím k nemu obálku v ktorej prišiel? Na razítku pošty je júlový dátum, alebo musím podať DDP? Ďakujem za odpoveď.
Tweety
08.08.13,08:56
Dobropis zaúčtuješ do obdobia, v ktorom si ho obdržala. §53 Zákona o dph.