illka
09.08.13,12:49
Ahojte, vedel by mi niekto pomôcť s prestávkou na obed?
Konkrétne mi nie je jasné :

§91 (5) : Prestávky na odpočinok a jedenie sa nezapočítavajú do pracovného času; to neplatí, ak ide o prestávku na odpočinok a jedenie, pri ktorej sa zabezpečuje primeraný čas na odpočinok a jedenie bez prerušenia práce zamestnancom.

Rozumiem tomu tak, že ak naozaj budem stále bez prestávky pracovať 7hodín, tak týchto 7hodín mi bude zaplatených a nebude mi odpočítaných 30 minút?

Resp. ak si prinesiem obed a bude mi zjedenie obedu trvať 10minút bude mi strhnutých len 10 minút a nie 30minút?

A ešte jedna otázka. Ak pracujem na DBPŠ a odpracujem jeden deň 8hodín, musím ísť na obednú prestávku, resp. strhnúť si tento čas, ale nárok na stravné lístky nemám?
Tweety
09.08.13,11:03
1.Je to len v prevádzkach, kde nie je možné prerušiť prácu.
2. Nie, 30 minút..
3. Zo zákona nie je povinnosť im zabezpečiť stravovanie.
avalik
09.08.13,11:15
§ 91 sa tyka aj dohodarov

(2) Na pracovnoprávny vzťah založený dohodami o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru sa vzťahujú ustanovenia prvej časti, § 85 ods. 1 a 2, § 90 ods. 10, § 91 až 95, § 98, § 119 ods. 1 a šiestej časti. Pracovný čas zamestnancov, ktorí vykonávajú prácu na základe dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, v priebehu 24 hodín nesmie presiahnuť 12 hodín a u mladistvého zamestnanca v priebehu 24 hodín nesmie presiahnuť 8 hodín. Zamestnancom, ktorí vykonávajú prácu na základe dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru, nemožno nariadiť ani s nimi dohodnúť pracovnú pohotovosť a prácu nadčas. Ak ide o dôvody neprítomnosti zamestnanca v práci uvedené v § 141 ods. 1 a ods. 2 písm. a) až g), ktoré zasiahli do času, na ktorý zamestnávateľ určil výkon práce, zamestnávateľ je povinný ospravedlniť túto neprítomnosť zamestnanca v práci. Za tento čas zamestnancovi náhrada odmeny nepatrí.

pozri cely § 91 - ak tvoja pracovna zmena je dlhsia ako 6 hodin, zamestnavatel ti musi poskytnut prestavku a ta nesmie byt na zaciatku ani na konci pracovnej zmeny (neplati podla ods. 5 - v nepretrzitych prevadzkach, kde zamestnanec sa musi najest "za pochodu")

... dohodari ale nemaju narok na zabezpecenie stravovania podla § 152