janjedinak
11.08.13,08:38
Dobrý deňChcel by som sa informovať ohľadne skončenia pracovného pomeru v skúšobnej dobe-zamestnavateľ mi dal výpoveď.Do pracovného pomeru ma prijali dňa 17.06.2013,bol som na pohovore v Žiline a potom ešte raz na prehliadku a podpis zmluvy.Robili sme 6dn íx 13hod-1hod obed t.j 12hod,a 6dní doma.Dňa 08.08.2013 bol som v práci,akurát mi končil turnus,pred uplinutim pracovnej doby,si ma majster zavolal a povedal,že ukončuje so mnou pomer pretože,mali sme robiť iné prace-mosty,ale že tieto dostali súkromnici tak už so mnou nepočitaju lebo bude sa robiť len v partii 8 ľudía tiež druhy turnus 8ludí a pre mňa by nemali prácu.Vypoveď mi má prísť poštou ale nevedel presne aký dôvod bude vypovede-môžno žiadny,neviem.Prosím Vás o radu ako mám postupovať či plati okamžita vypoveď alebo mesačna,alebo tak nejako,a tiež kolko dni mam narok na dovolenku a všetko.Ešte som chcel podotknut,že som nedostal ani monterky,pracovnu obuv-musel som si sam kupiť-jedine som dostal prilbu,vestu,a tiež rad,mydlo,solvinu,toaletný papier,a indulonu..Ďakujem pekné za radu
veronikasad
11.08.13,07:07
V tvojom prípade neide o výpoveď zo strany zamestnávatela, ale ukončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe. Počas skúšobnej doby môže pracovný pomer zamestnávatel ukončiť kedykolvek - bez uvedenia dôvodu. Pracovný pomer končí dňom prevzatia oznámenia zamestnávatela - ak sa nedohodnete inak.

Čo sa týka dovolenky, pomerná časť dovolenky za kal. rok ti nevznikne (neodpracoval si 60 dní) . Vznikne ti len nárok na dovolenku za odpracované dni. Keďže u teba zrejme ide o nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas, bez bližších podrobností ti s výpočtom nepomôžem. Vo všeobecnosti platí, že nárok na dovolenku za odpracované dni vznikne za každých celých 21 odprac.dní - 1/12 ročného nároku.