janer
12.08.13,08:49
Zdravim vas,

potreboval by som poradit ohladom google AS, prednedavnom som sa tam pokusal zaregistrovat stranku, zamietli mi ju lebo som ju nemal celu prelozenu do slovenciny, teraz sa pokusam znova zaregistrovat dajme tomu inu stranku ale nechce ma to uz nikam pustit a stale mi to vypise



Účet nie je aktívny
AdSense účet pre tento login neexistuje, pretože je spojený s neschválenou prihláškou. Ak chcete vedieť viac o Vašej prihláške, prezrite si prosím správu, ktorú sme Vám poslali na emailovú adresu, ktorú ste v prihláške poskytli.
Späť na Úvodnú stránku AdSense.




Neviete niekto nahodou ako na to? V maili nic konkretne nepisu co s tym iba dovod preco bola zamietnuta.

Dakujem
taiko
12.08.13,07:52
noze daj stranku o ktoru sa jedna
janer
12.08.13,07:58
o stranku teraz nejde, mne ide o to ze ked chcem teraz dat na nejaku novu stranku reklamy od google tak ma to nepusti dalej
taiko
12.08.13,08:08
nuz ked myslis, ze nejde o stranku, tak potom si myslim , ze Ta google z nejakych pricin diskvalifikoval. Skus kuknut tuto https://support.google.com/adsense/answer/57153?hl=en. Ale mam pocit, ze Ty vies co sa deje, ci? :-)
janer
12.08.13,08:10
no ved mi napisal ze mi to neschvalili lebo nemam podporovany jazyk na stranke, nemal som komplet stranku prelozenu do slovenciny, islo o online hry. Ale o tu stranku mi uz nejde, chcel by som to dat na novu. lenze ma to nikam nechce pustit