uzasna
12.08.13,14:23
Dobry den, v zmysle zakona c. 71/1967 Z.z o spravnom konani je spravny organ povinny rozhodnut vo veci do 30 dni. Pytam sa ako to je na strednych skolach. Plati to aj pre nich? Ziadost / zaradenie do karieroveho stupna - vykonanie atestacie/som podala na sekretariate skoly uz viac ako pred 40 dnami, doposial som nedostala ziadnu odpoved ani na vyplatnej paske sa zaradenie do vyssieho karieroveho stupna neprejavilo. Vraj p. riaditel to uklada vsetko na kopu a bude to riesit az v septembri. Porusuje v tomto pripade zakon? Na koho sa mozem obratit? resp. ako postupovat?
alaya1
12.08.13,12:25
A nie je nahodou vedenie skoly na dovolenke uz 40 dni? Sak pockaj do buduceho tyzdna, nastupia a opytaj sa.
uzasna
12.08.13,12:30
vedenie skoly islo na dovolenku v polovici jula /ziadost tam uz bola/, a bolo aj zaciatkom augusta. Robota tykajuca sa max. 5 min. Pockam nic ine mi nezostava. Kazdy chce aby si kmitala ako hodinky a ked ty nieco potrebujes tak na to kaslu ...
Porusuje sa zakon ci nie ???
alaya1
12.08.13,12:32
Pozri sa, urcite ti vsetko spiatocne preplatia, to si myslim, ze si nedovolia nedoplatit. A ked budes vyskakovat, vies co ta caka.