korduľa
15.03.06,16:33
potrebujem poradit,
prisiel mi list zo statistickeho uradu, - upomienka, ze sa nepredložil statisticky vykaz Praca 3-01 za rok 05, prosim, vie niekto o co ide?, je tam aj prilozene tlacivo, som z toho jelen
Tweety
15.03.06,15:34
potrebujem poradit,
prisiel mi list zo statistickeho uradu, - upomienka, ze sa nepredložil statisticky vykaz Praca 3-01 za rok 05, prosim, vie niekto o co ide?, je tam aj prilozene tlacivo, som z toho jelen
Chcú od Teba údaje. Vybrali si Ťa.;) Už Ťa majú. Budeš to musieť poctivo vypisovať.;) ;)
lenkak
15.03.06,16:39
Tak ľahko sa tlačív nezbavíš. Stačí si dať len vyhľadávanie, a zistíš koľkých z nás sa so ŠU pasuje.
amoo
30.01.11,10:22
Prosim nadviazem otazkou na pôvodnu temu statisticky urad
po zalozeni sro r.2009 (jednoosobova) mi doslo nejake tlacivo v obycajnom liste zo statistickeho uradu, odignoroval som to, odvtedy ma nikto nekontaktoval, nikdy nic som nenahlasoval ohladom statist. uradu.
No stale mi vrata hlavou ci nebudem mat raz z toho problem, resp. ci to nieje povinne? uprimna vdaka za Vase odpovede.
Tweety
30.01.11,10:23
Prosim nadviazem otazkou na pôvodnu temu statisticky urad
po zalozeni sro r.2009 (jednoosobova) mi doslo nejake tlacivo v obycajnom liste zo statistickeho uradu, odignoroval som to, odvtedy ma nikto nekontaktoval, nikdy nic som nenahlasoval ohladom statist. uradu.
No stale mi vrata hlavou ci nebudem mat raz z toho problem, resp. ci to nieje povinne? uprimna vdaka za Vase odpovede.
Nie, nebudeš.
blavaciko
30.01.11,13:43
povinne to nie je, prislo mi takych tlaciv viac a nikdy som si z toho tazku hlavu nerobil.
ked mi to poslu doporucene s odkazmi na prislusne zakony, podla ktorych som povinny to vyplnat tak sa tym budem zaoberat ;)