luja5
14.08.13,09:04
Nechodím na Poradu len preto, aby som odpovedala, niečo okomentovala... Okrem toho, že aj ja občas hľadám na Porade odpoveď na moju otázku, veľa otázok či debát si pozriem zo záujmu, či môžu byť aj pre mňa prínosom, pozriem si odpovede, komentáre ...
Čo je však predmetom pôvodnej otázky "Podvod alebo nie", ktorú som si dnes všimla, lebo práve bola v zozname na prvej strane, keď som si otvorila Poradu?
Btw. – na pôvodnú otázku som dnes odpovedala aj ja, v duchu zadania otázky, ktorá v upresnení obsahuje dve slová "Ahojte ľudia!":rolleyes:. Odpovede a komentáre iných poraďákov nemá pre mňa zmysel čítať, keď neviem, na akú otázku sa v nich reaguje, lebo zrejme na nejakú inú, ktorá bola neskôr vymazaná. Takáto možnosť by nemala byť, prípadne by mala zostať zachovaná pôvodná otázka aspoň prečiarknutá, inak to (aspoň pre mňa) nemá zmysel.
Letko
14.08.13,07:08
Presne tak, aj ja som na to najprv pozeral ako puk, pokiaľ som nezačal čítať tému od poslednej odpovede. Úplne súhlasím s prečiarknutým textom.
kopretinka
14.08.13,07:08
máš pravdu,aj ja som zadávateľovi písala,aby to nemazal....proste,kúpil si nejakú úžasnú internetovú knižku,ako zbohatnúť prácou na internete....považoval to za podvod .....žiadal vrátiť peniaze....boli mu vrátené....ale ktovie,či by ich dostal,keby to tu neuverejnil....potom tam hodil link na tú knihu,aby sme mohli zbohatnúť všetci :D
potom sa mu predávajúci začal vyhrážať trestným oznámením,tak ten link zmazal
luja5
14.08.13,07:22
Ďakujem, že si ma dostala do obrazu:).
Ale aj tak by sa mohol Richard nad takým systémom zamyslieť a prípadne to nejako doriešiť (zadala som k tomu samostatnú otázku do rubriky Porada (o stránke)), lebo čo si môžu pomyslieť iní návštevníci Porady (aj nezaregistrovaní), keď natrafia na takéto niečo a zistia, že tu sa dá aj diskutovať o ničom, od veci ... že sa môžem opýtať a keď dostanem odpovede, potom otázku vymazať...:rolleyes:
kopretinka
14.08.13,07:25