pomoc123
14.08.13,10:01
Dobrý deň potrebujem súrnu radu. Mám TPP ale ešte stále mám skúšobnú dobu. Chcem zamestnávatelovi oznámiť že ku dňu 19.6.2013 ruším pracovný pomer. Chcem to zaslať poštou, len neviem ako mám postupovať. Mám im odoslať obydva dokumenti, ktoré oni si jedno nechajú a druhé mi zašlú späť aj s podpisom a s ostatnými potrebnými dokumentami na Úrad práce???. Ďakujem pomôžte mi prosím je to súrne:-(
blondy
14.08.13,08:05
Ku dňu 19.6.? .. "výpoveď v skúšobnej dobe" neexistuje. Ide o ukončenie pracovného pomeru v skúšobnej dobe, Ak chceš poslať poštou pošli to doporučene do vlastných rúk. Pracovný pomer ti skončí dňom "prevzatia" zásielky, alebo sa s nimi dohodni osobne, daj si podpísať prevzatie "ukončenia pracovného pomeru v skúšobnej dobe"
pomoc123
14.08.13,08:31
Ku dnu 19.8.:-) co je teda uz nasledujuci pondelok. A zo zamestnavatelom mam zle vztahy preto to velmi nechcem riesit osobne. A mam zaslat 2 papiere o to ukonceni aby mi jeden poslali naspat podpisany? Bojim sa ze mi budu robit problemi a nepodpisu mi to Ukoncenie pracovneho pomeru
Tweety
14.08.13,08:33
Ku dnu 19.8.:-) co je teda uz nasledujuci pondelok. A zo zamestnavatelom mam zle vztahy preto to velmi nechcem riesit osobne. A mam zaslat 2 papiere o to ukonceni aby mi jeden poslali naspat podpisany? Bojim sa ze mi budu robit problemi a nepodpisu mi to Ukoncenie pracovneho pomeru

Skončenie PP v SD sa len oznamuje, netreba teda aby s ním zamestnáv. súhlasil. Nemusíš tam teda uvádzať dátum, stačí ak bude na oznámení dnešný dátum, PP aj tak skončí až dátumom, kedy ho zamestnáv. prevezme.