silviča
14.08.13,13:33
Za akych podmienok mozem "dat do nakladov" vydavky suvisiace s vystavbou RD, ked pozemok vlastnia manzelia FO, stavebnikmi su takisto tieto FO, ale po kolaudacii bude RD z casti sluzit ako sidlo rodinnej sro (spolocnikom je jedne z manzelov) a tiez ako kancelaria pre tuto firmu? mozem naklady rozpocitat pomerom napriklad k rozlohe miestnosti - kancelarie - prip. dam do nakladov len zariadenie tejto kancelarie a povedzme prisluchajucej toalety? SRO si bude kancelariu prenajimat od FO za symbolicku cenu. Dakujem za Vase nazory.
tictac7
14.08.13,11:43
..vieš rozdeliť dom tak, aby Ti na LV napísali, že toto je FO a toto PO? ...a ďalšia vec - nemôžeš mať aj náklady na výstavbu (ktoré mimochodom do nákladov dostaneš v priebehu 20. rokov), aj si prenajímať tie isté priestory.....
silviča
14.08.13,11:53
dom bude samozrejme vo vlastnictve FO, naklady som mala na mysli skor prevadzkove a na zariadenie, (nie dlhodoby hmotny majetok), ako napriklad stol stolicky malovka a podobne, vsetko toto by slo do nakladov podla mojho nazoru aj keby sme si kancelariu prenajimali povedzme v polyfunkcnej budove. mylim sa?
marjankaj
14.08.13,11:59
To budú akože tie náklady na výstavbu RD?.:eek: Či ako si myslela tú otázku? Alebo si robíš prču?:eek:
tictac7
14.08.13,11:59
takéto náklady áno. Nabudúce formuluj otázku zrozumiteľne.
silviča
14.08.13,12:07
marjankaj ano, zvycajne navstevujem tuto stranku aby som si tu robila prču, dik za doplnujuce otazky. tictac7 dakujem za odpoved.
marjankaj
14.08.13,12:13
Priznanie je poľahčujúca okolnosť.:D