Caseey
15.08.13,19:48
Dobrý deň. Mám 2 Iphony 3G a 4S.
Mám problém z nabitím Iphone 3G. Na oba telefóny som používal rovnakú nabíjačku, ktorú som dosral, prešiel som po nej zo stoličkou a zničil som kontakty. Kúpil som si novú, takú istú a nejde mi to nabiť.

Ak ho pripojím do zástrčky nič.
Pripojím ho do PC ... nič.

Po stlačení Power, home alebo pri zorných kombináciách mi vždy ukáže len červený prúžok baterky, blesk a zapájanie nabíjačky do zástrčky možno na 2 sekundy. Potom to zmizne a zasa sa nič nedeje.

Pozeral som, že sa to robí napr. DFU, alebo restrore, problém je v tom, že po pripojení Iphonu do PC sa nič nedeje (Itunes, Icload, Fotoapará, Synchronizácia, Restroret) btw nemám sa ako dostať do Iphonu. Pred tým ako sa mi vybil všetko fakčilo a nič som nemenil.

Nemali ste niekto náhodou už taký problém?
Nejaká rada ako pokračovať....

Vopred ďakujem.
arizona
16.08.13,06:28
Ked ti nabijacka nefunguje ani v jednom telefone, chyba bude pravdepodobne v nej, daj reklamovat.

Kup si radsej original nabijacku,aj ked je drahsia,lebo tie lacne nahrady byvaju nespolahlive a nevydrzia dlho.
Caseey
16.08.13,09:27
Nabíjačka nefunguje len na 3G.
Originál nabíjačku som si už objednal...
misoft
16.08.13,17:04
Tak potom je chyba v 3G - konektory sú v čudu. Ak je v záruke = reklamovať, inak servis.
Caseey
19.08.13,10:36
Z ničoho nič sa sám zapol a začal sa naabájať...... pozeral som film a zrazu začal vybrovať :-P.