andrea123
16.08.13,11:11
Dobrý deň, prosím potrebovala by som kontakt na dobrého právnika - právničku. Viem že existujú portály, hladampravnika a podobne, ale tam nenachádzam žiadne referencie. Ide mi aj o prístup - aby bol šikovný, nebol arogantný, vedel vysvetliť a podobne. V tomto momente by som s nim potrebovala riešiť otázky autorského práva a ochrany osobných údajov (dve veci zvlášť), pre budúcnosť asi BSM, rodinné právo, tak prosím poradiť aj podľa toho, či Váš osvedčený právnik má takéto zameranie.
Ďakujem za pomoc.
Andrea
pavol38
26.11.15,20:18
Potreboval by som pomôcť urgetne v podobnej veci, skôr čo sa týka pracovného práva a nehnuteľností. Hľadám právnika s ľudským prístupom, doteraz bohužiaľ nemal dobré skúsenosti. Viete mi niekto doporučiť spoľahlivú advokátsku kanceláriu ideálne Bratislava a okolie?
felix1
26.11.15,20:53
Dobry pravnik nema cas na taketo ,,drobnosti,,. Vsetko budu zabezpecovat / obiehat koncipienti ktori na pojednavani nepovedia ani C bez suhlasu šéfa :(
Zivozny uspech je vyhnut sa prevnikom :)
misoft
26.11.15,21:22
Právnika s ľudským prístupom? To skôr nájdem 10000000 karátový diamant....
misomiso
27.11.15,15:13
No ja osobne, ak by som uz hladal pravnika, tak iba arogantneho. Pritulny pravnik nevybavi nic. :-)