kopretinka
16.08.13,13:21
nejde mi dať užitočné.v otázke mi nejde dať užitočné a v debate keď som dala plusko,tak zároveń aj minusko naskočilo.
lujza.j
16.08.13,15:27
ja mám problém, ked som cez mobil...inak nie
kopretinka
16.08.13,17:06
no zdá sa,že už to funguje..........ja to mám nejaké začarované...........raz mi neukazuje notifikácie,potom ukazuje dvojmo.......hmm...teraz zase toto...furt čosi :(
misoft
16.08.13,17:11
...........raz mi neukazuje notifikácie,potom ukazuje dvojmo.......hmm...teraz zase toto...furt čosi :(
Hehehe - onééé - kvietoček - už nepi :D:D:D

Vraví Jano Ferovi:
"Fero, už prestaň piť, lebo si dvojmo!"
kopretinka
16.08.13,17:38
...........raz mi neukazuje notifikácie,potom ukazuje dvojmo.......hmm...teraz zase toto...furt čosi :(
Hehehe - onééé - kvietoček - už nepi :D:D:D

Vraví Jano Ferovi:
"Fero, už prestaň piť, lebo si dvojmo!"
nemám čo piť :D ale na tie dvojité notif.sa sťažoval aj niekto iný
wagner
16.08.13,18:41
mimotemyUž nerieš, ono sa to zvykne vyriešiť samo:D Aj ja študujem jednu stránku kde je napísané, že borákový olej. A ja čítam že bobákový olej:D Mám to riešiť? Či si mám oči umyť:D
kopretinka
16.08.13,18:53
mimotemyUž nerieš, ono sa to zvykne vyriešiť samo:D Aj ja študujem jednu stránku kde je napísané, že borákový olej. A ja čítam že bobákový olej:D Mám to riešiť? Či si mám oči umyť:D
už nepi :D
wagner
16.08.13,18:55
[QUOTE="kopretinka"
už nepi :D[/QUOTE]
Ja pijem len vodu, tak asi som jej málo vypila. Pošlem Ti? Mám filtrovanú, vo vodovode je natotál prechlórovaná, taká by sa nedala piť
kopretinka
16.08.13,18:57
naša je zase furt teplá,musím ju mať v chladničke,inak je to švocht
lujza.j
16.08.13,19:02
mimotemyUž nerieš, ono sa to zvykne vyriešiť samo:D Aj ja študujem jednu stránku kde je napísané, že borákový olej. A ja čítam že bobákový olej:D Mám to riešiť? Či si mám oči umyť:D
už nepi :D
ja som včera miesto exekúcie čítala erekciu:eek::D:D
kopretinka
16.08.13,19:14
očúvajte,toto je moja téma o chybe :D
buchač
16.08.13,19:18
očúvajte,toto je moja téma o chybe :D
Máááárgit a si si istá ???
Nemalo by to byť náhodou :

" Toto je téma o mojich chybách ..."...:rolleyes:
sito
16.08.13,20:11
:eek: Aj múdry schybí! Ešte som nič nepovedal, a ani nepoviem ... :);)