matej37
17.08.13,15:21
Že vraj je tam údajne nejaký vírus, ktorý po registrácii a prihlásení kontroluje, či je v pc legálny softvér, ale myslím si, že to nie je pravda.
avalik
17.08.13,13:57
mas nelegalny softver? tak sa tam neregistruj ... je mnozstvo inych uctovnych softov
kopretinka
17.08.13,14:36
alebo legálny softvér.....
Antonia Jendrišáková
18.08.13,10:08
si dobráčka ?
kopretinka
18.08.13,11:25
prečo ja,ja som ten link sem nedala ani nepoužívam nelegálny softvér
viemviac26
10.10.13,07:47
Uz som sa davno tak dobre nezasmial. Totalna somarina. treba pozdravit zdroj informacie s otazkou ako sa ma E.T.? Toto online uctovnictvo robi SOFTIP, ktory vyraba uct. softvery uz asi 20 rokov. Ale ak to siri konkurencia tak sa necudujem, pretoze tak ako to keepi vymysleli, im to zozerie vela ludi.
misoft
10.10.13,15:56
Jednoducho povedané - šlohli a využívajú a oblbujú......
angel281
14.09.14,19:48
teda neodporučate tuto stránku? ja som sa tam dnes zaregistrovala, samozrejme obchodné podmienky som si prečítala až neskôr ale neregistrovala som firmu (len email a heslo), kedže budem robiť účtovníctvo pre urbár sama od seba si nedovolim zadavať údaje nikam, no myslela som že by som tam robila účtovníctvo pod vymysleným menom, nemju a ani neplánujú zakúpiť program a myslim že takto by mi bolo jednoduchšie zadavať do systému údaje, ako ručne robiť účtovníctvo. má s touto stárnkou niekto skúsenosti? mohla by som zadavať účtovné prípady a viesť účtovnictvo online aj takto bez skutočných iniciálov? dakujem pekne