bartos28
18.08.13,19:22
Dobry deň.
Ja som podnikateľom (mám s.r.o), a počula som o karte Metro.
Chcela by som opýtať, že na to má každý podnikaťel nárok?
Môžem s tým kupovať veci, tovar aj do domácnosti alebo iba na daľsi predaj?
Dakujem pekne
erik555
18.08.13,17:25
mozes co len chces, aj do domacnosti...ved to je jedno, nie?
arizona
18.08.13,18:08
http://www.metro.sk/public/sk-metro/Uvod/Ziadost-o-registraciu


Ak podnikáte ako podnikateľský subjekt bez prideleného IČO (napr. inštitúcie, nezávislí umelci, samostatne hospodáriaci roľníci, advokáti, finanční poradcovia atd.), obráťte sa, prosím, so žiadosťou o registráciu na recepciu predajne METRO.

• On-line žiadosť možno využiť iba pre SK subjekty, ktorým boli vydané platné živnostenské oprávnenia a sú registrované v príslušných registroch (OR pre právnické osoby a fyzické osoby s registráciou v OR; RŽP pre fyzické osoby neuvedené v OR)
• On-line žiadosť nie je možné využiť pre EÚ subjekty a ďalšie subjekty, ktorým nie sú vydané platné živnostenské oprávnenia zapísané v OR alebo RŽP
• On-line žiadosť nemôžu využiť subjekty, ktorým nebolo pridelené DIČ. Tieto subjekty sa môžu registrovať osobne vo veľkoobchodných strediskách METRO
Ice dive
18.08.13,19:11
môže o ňu požiadať ktokoľvek, kto má pridelené IČO dokonca aj slobodné povolania - herci, poisťováci a pod... čím chcem povedať, že v danom obchode skôr asi nakupujú do domácnosti... ročne tam treba minúť 66 € a nevyradia ťa z evidencie... a zas nie všetko sa tam oplatí... niekedy je hypermarket lacnejší ako celé metro zamerané na podnikateľov (ktorí by mali logicky byť schopní predať ich výrobky so svojou maržou... )
Stanislav 1975
18.08.13,19:14
Ani si to nevybavuj- Slovenské Metro je najvačší odpad..., nekvalita, drahé, atď...- ked už tak Rakúske, to je už iná káva...
Ice dive
18.08.13,19:26
tak zase, kozmetika, káva a alkohol sa tam dá nakúpiť lacno, najmä pracie prášky, a po novom skúsim pozrieť ceny plienok:-))) a zase, keď mi poslali toho roku poukážku na nákup v hodnote 16 €, ktorá nemala obmedzenia, že nakúpte minimálne za 100 € sa mi to veľmi páčilo :D :D :D ale popravde veľa na mne nezarábajú....