ivetka.k
18.08.13,19:28
Dobry den, tento tyzden ma zamestnavatel zo dna na den preradil na inu poziciu.Nizsiu.Nakolko som nesuhlasila, tak som si zobrala dovolenku.Hned na druhy den, uz na mojom mieste sedela druha baba.Neviem co dalej , nic som nepodpisala, ani v zmluve nemam danu poziciu. Viem ze takto sa zbavuju zamestnancov, ale neviem co budem robit ked mi skonci dovolenka, na tu poziciu nechcem nastupit, inu nahradnu mi neponukli, ani novu zmluvu na preradenie sa nechystaju spísat.
Zo dna na den ma supli inam...po 5 tich rokov posobenia vo firme...
ivetka.k
19.08.13,16:06
ja som sa na to miesto ani nedostala este, tak neviem ci nieco budu znizovat nakolko si cerpam dovolenku, ale nesuhlasim a nemienim tam ist...tak mi ostava asi vypoved dohodou
veronikasad
19.08.13,16:11
Zodpovedá nová pozícia pracovnému zaradeniu uvedenému v pracovnej zmluve ?
kopretinka
19.08.13,16:12
v zmluve nemá konkretizovanú pozíciu....
ivetka.k
20.08.13,14:03
v zmluve mam ze asistentka, a veci spojene s tým, len ak dam vypoved dohodou k 31.8 a nepodpisu mi ju, co dalej?
veronikasad
20.08.13,14:10
Zákonník práce nepozná výpoveď dohodou. Ak zamestnávatel nebude súhlasiť s ukončením prac.pomeru dohodou v zmysle § 60 ZP, tvoj pracovný pomer vo firme skončí až uplynutím výpovednej doby
ivetka.k
21.08.13,17:53
dakujem za info baby, budem len dufat ze podpisu, ozvem sa ako som dopadla..
kopretinka
21.08.13,18:02
v zmluve máš asistentka a preradili ťa na akú funkciu? a aký dôvod, bezdôvodne nemôžu.
ivetka.k
26.08.13,09:48
v zmluve mam asistentka, a preradili ma na recepcnu..dôvod? neboli spokojný s pracou, ked som zastupovala na inom oddelení, toto uz je len sefov manever, velmi dolezity pan...
Llívia
26.08.13,11:15
Čo má spoločné zníženie platu s preradenín na inú prac. pozíciu? Aj keby plat bol rovnaký, zamestnávateľ nemôže zamestnanca bez jeho súhlasu (až na pár výnimiek) preradiť na inú prácu.
buchač
26.08.13,16:03
Iní prídu zo dňa na deň o zamestnanie , ani dovolenku si nestihnú vybrať ...............................