Duckie
19.08.13,18:20
Som ako obvinený zo sprenevery. Napriek všetkému a mojej snahe sa očistiť, boli vo vyšetrovaní priťahy, nebol prijatý ani len jeden môj dôkaz a prokurátorka, ktorá dozorovala, bola odvolaná a nahradená prokurátorom, ktorý je povedzme že na strane poškodeného, čo je len slabé slovo...
buchač
19.08.13,17:26
Jeden pohľad - Tvoj ....

Nik nevidí do súdneho spisu ...
Tým ale nechcem povedať , že nemáš pravdu ....

Ak bola porušená Ústava , nuž daj podnet na Ústavný súd ...
Alebo ešte ďalej ,do Štrasburku .
Duckie
19.08.13,18:12
Keby len ústava, alé právo na Slovensku by sa malo premenovať na teóriu, lebo prax je niečo iné. Ja do neho vidím a rozum mi zostáva stáť... Napr, vyšetrovateľ tvrdí, že som bol na dvoch miestach odrazu, čo je nemožné... Ďalej, mám nahrávky rozhovoru, kde je priznanie poškodeného, že nie len zasahoval do vyšetrovania, ale ho aj riadil. Viem, že takúto nahrávku nemožno použiť, ale ja som ďalej, varoval som ho o možnosti, že bude nahrávaný, čím som dodržal zákon, čo mi je prd platné, lebo mi to nechce zobrať ako dôkaz a čuduj sa svete na tomto stojí obžaloba... A to nie je všetko.... Prácu vyšetrovateľa som robil ja, iní na to nemali čas... :-)
julysak
19.08.13,20:34
Buchy.
Ten Strašný hrad až nakoniec.
Až keď vyčerpá všetky právne možnosti doma.
Keď si nevinný, prečo sa bojíš nejakého vyšetrovateľa.
Je to IBA prvá figúrka.
Keď máš dobré dôkazy, odlož , skopíruj, zabezpeč , preštuduj zákon.
A prines ich na súd !!!
marjankaj
19.08.13,21:59
A ako bola porušená ústava?
marjankaj
19.08.13,22:05
No ako to sledujem, je to prípad na detektívku.
Ty si obvinený, aj sa vyšetruješ a nakoniec sa odsúdiš.:eek:
No ešte by si sa mohol aj odvolať.:D
Duckie
20.08.13,14:34
Právne možnosti??? Tak to sa Ti tu na Slovensku môže iba ak tak zdať. Nemusíš veriť... Nie strach, ale rešpekt... Na jednej strane ma šklbe podsvetie, na tej druhej štát. Inšpekcia MVSR nenašla žiadny problém, ale 5 právnikov, ktorý sa nepoznajú našlo to isté. Ide o zneužitie moci verejného činiteľa, marenie vyšetrovania, podpora organizovanej skupiny atď... Nemôžem napísať meno človeka ktorý v tom ide, ale keby že ho vieš, máš strach, lebo ide o veľmi mocného povedzme člena...
Duckie
20.08.13,14:37
Ale určite za snahu poradiť ďakujem...