MUŠKA
19.08.13,23:47
Dobrý večer, vedeli by ste poradiť, ako postupovať, keď sme objednali tovar u svojho dodavatela cez ich obchodneho zastupcu a ten nam poslal mailom fakturu na dodany tovar nie od svojho zamestnavatela-nasho dodavatela ale od neznamej sro-cky, ktora je podla OR vedena na rodinneho prislusnika tohto obchodneho zastupcu? Ďakujem.
AlaNR
19.08.13,22:01
Minimálne by som sa asi spýtala, či má dodávateľ nový systém. Naši dealeri majú podpísané v pracovnej zmluve, že nebudú pomimo podnikať s tým istým tovarom, ktorý predáva ich zamestnávateľ...
Druhá vec je, v akých cenách vám ten tovar dodali a odkiaľ ho majú.
Cítim tu nejakú kulehu...
marjankaj
19.08.13,22:10
Opýtaj sa riaditeľa firmy či sa premenovali?
MUŠKA
19.08.13,22:11
Aj my v tom vidime len problémy. Žiadali sme vyjadrenie od obchodaka - ešte čakáme. Pri dodávke nám bez dôvodu 2 prac.dni meškali a cena bola málinko navýšená.
marjankaj
19.08.13,22:19
Čo chceš od toho obchoďáka. Ten si iba naháňa svoje kšefty. Napíš na vedenie firmy, že s nimi končíte spoluprácu, lebo vám nedodali objednaný tovar.
MUŠKA
19.08.13,22:25
Vďaka za radu.
MUŠKA
19.08.13,22:58
To bude trošku problém, keď ide o veľkú akciovku a komunikujeme len s obchodným oddelením.
kopretinka
20.08.13,06:15
a je problém v komunikácii s obchodným oddelením? ja by som ani nestrácala čas tu na porade,ale žhavila drôty do firmy