Marcel Balog
20.08.13,12:02
Zdravím vás všetkých mám na vás otázku dajme tomu že mám potencionálneho investora ktorí by ochotne dodal toľko koľko len potrebujem financií na začiatok na rozbehnutie niečoho veľkého nemám však nápad čo by to mohlo byť žijem v zahraničí a uvažujem nad tým že niečo tu no neviem viete niekto poradiť ?? Lepšie povedané nápady by boli ale chce to niečo veľké musí ho to zaujať!
lianett
20.08.13,11:22
Gratulujem k bohatému investorovi!

Ja by som uvažovala nad web obchodom, treba len zistiť dieru na trhu v tvojom okolí a spojiť napr.tvoje hobby a business dokopy. Tu niekde bz som asi začala a potom skúsila niečo väčšie, možno nejaká forma franchízy.:-)
Marcel Balog
20.08.13,18:05
Ďakujem :-) No ono to nieje isté ako som písal musí ho ten nápad zaujať aby investoval a ďakujem aj za radu :-)
MarcoM
20.08.13,18:07
Založ súkromnú škôlku, alebo domov dôchodcov.
srska
20.08.13,18:13
kontaktuj túto mladú dámu (http://old.1000leaders.cz/hledej.asp?S=&stav=18&idZaznam=2667&L=CZ) - tá ti určite poradí ale najprv si prečítaj rozhovor s ňou vo forbes 08/2013
Marcel Balog
20.08.13,20:29
Veľmi rád budem pomáhať ľudom keď budem úspešný :-)
Marcel Balog
20.08.13,20:40
:-) rád by som ju kontaktoval ale vo firme wood a company už nepracuje a jej e-mail ani netuším kde by som mohol zohnať :-/
srska
21.08.13,03:12
hej, predala svoj 25% podiel a včul je z nej na pol roka rodinný typ (námestovo/praha)
MarcoM
21.08.13,16:31
Ja som to nemyslel ako vtip. V Bratislave je súkromná škôlka veľmi žiadaná. A súkromný domov dôchodcov sa tu tiež uživí. Najmä keď sa podarí dotiahnuť klientelu z Rakúska, prípadne Nemecka. Problém sú ale vysoké zriaďovacie náklady, ale keď máš investora je to iné.
cservice
21.08.13,17:04
Veľkú perspektívu má pomoc seniorom, nakoľko narastá ich počet a vek dožitia sa predlžuje. Tak naozaj založenie napr. exkluzívneho seniorátu v atratívnom prostredí napr. v kúpeľoch je dobrá investícia. A v kúpeľných lokalitách je pomerne dosť nevyužitých objektov. T.Péchy, Bratislava
Marcel Balog
21.08.13,19:57
Klobúk dolu takto ma to nenapadlo.. určite budem nad tým uvažovať v Rakúsku žijem viac menej sa tu rodinám oplatí najímať lacné opatrovateľky navyše starí ľudia nemajú záujem zotrvávať v dome dôchodcov ale??? zistím si túto situáciu poprípade si urobím prieskum Ďakujem za postreh :-)
tomasjuve
21.08.13,20:04
http://www.startups.co.uk/startups-100-2012.html?ref=top# rebricek najlepsich startupov 2012 pre inspiraciu
Marcel Balog
21.08.13,20:13
Ono v tejto oblasti už mám skúsenosti nakoľko opatrovateľky som zažil aj rodiny čo potrebovali opatrovať aj samotných seniorov a nechce sa mi veriť že to má perspektívu nik alebo lepšie povedané väčšina starých ľudí neopustí svoj domov a to som neraz zažil že ani za boha pán alebo pani nechcela ísť ako fajn Ďakujem za postreh rád si zistím o tom viac ja si vážim každú radu :-)
profesional
23.08.13,09:02
Tak toto je naozaj iba hypotetická situácia. Lebo taký investor, čo ti sľubuje že ti dá neobmedzenú sumu na akýkoľvek dobrý projekt neexistuje. Žiadny rozumný investor ti nikdy nič také nesľúbi. Najprv musím vidieť čo si dokázal, aké máš predpoklady zarobiť mi peniaze v projekte a o projekte musím vedieť úplne všetko.

Skôr sa domnievam, že netušíš v čom začať podnikať, tak si si vymyslel takúto rozprávku, čo nedáva logiku a dúfaš, že ti niekto ukáže ako na to.

Vieš aký je rozsiel medzi úspešným a neúspešným podnikateľom? Ten úspešný vie ako na to a nemusí sa na to pýtať na porade.
Marcel Balog
25.08.13,11:50
Ty si mi ale človek si idiot alebo debil? alebo si riešiš svoje komplexy z neúspechu na internete?? či viem aký je rozdiel? úspešný človek sa s stane v momente vtedy keď sa mu darí v tom čo robí... žiaden milionár nevedel hneď že čo bude robiť prišlo to samo dostal nápad alebo mal šťastie ...a jednak nič o mne nevieš čo keď ten investor je rodina ty jebo ??? a logicky keď ma niečo dobré napadne iste mu nepoviem áno toto je ono...jasné že si zistím všetko to čo potrebujem nemám 15 rokov tak nerob že si chytrý a múdry na ľudí ako si ty nemám vôbec náladu! JA som len žiadal o návrhy tie tvoje rozdiely sú úplne mimo a ty si mimo tiež úspešný človek sa môže pustiť do čohokoľvek ..tak sa nestaraj a cho do P...