BlackDeath
20.08.13,13:51
zablokovali mi facebook a ja neviem čo mám robiť menila som na stránke adminky a potom mi to vyhodilo, že nemám dobre zabezpečený účet. menila som heslo asi už 100-krát, všetky tie otázky apod. som už vyplňovala tiež veľa krát. už som v koncoch...........neviete čo je s tým a ako to mám vyriešiť ???
srska
20.08.13,11:58
zablokovali mi facebook a ja neviem čo mám robiť menila som na stránke adminky a potom mi to vyhodilo, že nemám dobre zabezpečený účet. menila som heslo asi už 100-krát, všetky tie otázky apod. som už vyplňovala tiež veľa krát. už som v koncoch...........neviete čo je s tým a ako to mám vyriešiť ???
napíš a posťažuj sa big markovi
lujza.j
20.08.13,12:23
no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti":D...čo sa už dnes deje:eek:..aj do Bruselu pre istotu:---
srska
20.08.13,12:31
no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti":D...čo sa už dnes deje:eek:..aj do Bruselu pre istotu:---a neobísť monču, bo to by bola tragédia
lujza.j
20.08.13,12:35
no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti":D...čo sa už dnes deje:eek:..aj do Bruselu pre istotu:---a neobísť monču, bo to by bola tragédia
tú každopádne....ona je teraz silno presilno snaživá....aby tromfla nosáňa a strýka festra....či je tam ešte nejaká zaujímavá postavička čo mi unikla:D
srska
20.08.13,12:44
no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti":D...čo sa už dnes deje:eek:..aj do Bruselu pre istotu:---a neobísť monču, bo to by bola tragédia
tú každopádne....ona je teraz silno presilno snaživá....aby tromfla nosáňa a strýka festra....či je tam ešte nejaká zaujímavá postavička čo mi unikla:D
ta puno - edit, sergej, péťa, edy, borko, ....
buchač
20.08.13,12:47
lujza.j
20.08.13,12:55
no toto....toľké neštestí...."jdu blejt velebnosti":D...čo sa už dnes deje:eek:..aj do Bruselu pre istotu:---a neobísť monču, bo to by bola tragédia
tú každopádne....ona je teraz silno presilno snaživá....aby tromfla nosáňa a strýka festra....či je tam ešte nejaká zaujímavá postavička čo mi unikla:D
ta puno - edit, sergej, pepa, edy, borko, ....
neznam:mee::D
mareko
20.08.13,13:15
Tak toto je skutočná ľudská tragédia..............zablokovaný "Fasabuk" to aby sa jeden z toho zbláznil :mee: :( :mee:
misoft
20.08.13,14:32
Ak máš podobný nick aj na ksichtoknihe - tak to urobili asi preventívne - BlackDeath = black death = čierna smrť = cholera.
alaya1
20.08.13,16:18
ucet mozu zablokovat aj v pripade, ze si zaklikla automaticke prihlasovanie z jedneho pocitaca. Ak si sa potom chcela prihlasit z ineho, tak to zablokuje, aby sa nikto iny nemohol prihlasit. Mne to urobilo, ked som sa doma zabudla odhlasit a v cudzine som sa chcela prihlasit.