kezeso
22.08.13,09:47
Stretli ste sa už s navigáciou, ktorá iba ukazuje a "nerozpráva"?
lujza.j
22.08.13,07:59
...nie je možnosť "pani" vypnúť?..zdá sa mi že áno...
buchač
22.08.13,08:47
...tú moju mám vždy v polohe " OFF " ...
Slovo jej dám len v nevyhnutých prípadoch .... :D :D
lujza.j
22.08.13,08:53
najlepšie sú tie čo hlásia oneskorene...by som vraždila...alebo ju vytiahla ven...naposledy dve ženy v Prahe...moja kamka jej dala päsťou...teda do tabletu:D...ale nadala si povedať....potom jej aj krútila krkom....tablet ..nakoniec prežil...najlepšie ked sme ju zabudli vypnúť a vykrikovala z kabelky:D:D
alaya1
22.08.13,09:13
hm..najlepsie je, ked naviguje do pola, ci do jazera a furt pocita a posiela-))- nas naposledy tak, smerom do Chorvatska, furt dole z dialnice a do pola, cely usek pri Balatone-)
kezeso
22.08.13,09:57
ja sa skôr pýtam preto, lebo mi ten hlasový doprovod vyhovuje, hlavne vo veľkomestách, keď hľadám konkrétnu adresu. Mal som požičanú Garmin-ku, spokojnosť a teraz chcem kúpiť niečo a nechcem sa popáliť.
lujza.j
22.08.13,10:08
tiež máme tuším aj garmina, ale už som bola aj na neho nasrrr...lebo su aktuálne veci ktoré sa udejú a garmin mi bol na prd:(
myslím, že všetky majú "pani"ktorá hlási...moj brat ju tuším vola Irenka:D
alaya1
22.08.13,10:21
Garmin je vraj naj....
Stefan2005
22.08.13,10:25
... no treba sa trocha pohrať s nastaveniami a nebude ťa posielať po poľných cestách
buchač
22.08.13,10:33
kezeso (Dnes 12:57) ja sa skôr pýtam preto, lebo mi ten hlasový doprovod vyhovuje, hlavne vo veľkomestách, keď hľadám konkrétnu adresu. Mal som požičanú Garmin-ku, spokojnosť a teraz chcem kúpiť niečo a nechcem sa popáliť.

....tak potom niet čo riešiť .......či ?
Maximálne na značke , šak prelustruj recenzie ...
Ja mám už nejaký piatok TomTom ( medzitým sú už novšie typy ) , postačuje ale úplne pre moje účely...

Ale ak môžem podotknúť , nekupuj od ruky ...
lujza.j
22.08.13,10:43
ne..ne, mňa minulý rok odklonili z cesty v Maďarsku poliši....že vyvalený kamión...ma to polváčilo po takých lesných cestách....čo ani žiadne číslo triedy nemali....keby to bolo v noci...poseriem sa:D:D...keby som mala palivo, že na knap...tak konec japonec:(
arizona
22.08.13,12:22
Kup si radsej navigaciu Sygic do mobilu. Je to doteraz najlepsia navigacia,co som mala moznost vyskusat.
Aktualizacie stale zdarma .

... a nemusis nosit dalsiu zataz,ked vystupis z auta.

DOPLNENIE : http://navigaciavmobile.sk/navigacia-android/81-sygic-gps-navigacia.html
lujza.j
22.08.13,13:33
To je ta co ma moja kamka v tablete....co som spominala vyssie:D
alaya1
22.08.13,13:36
Teraz som sa pytala u operatora, nemaju v ponuke.
lujza.j
22.08.13,17:54
myslím, že operátor s navi nemá nič spoločné...to sa tam inštaluje bud z marketu sa stiahne, alebo nejako nainštaluje chlap zdatný do takých záležitostí...
buchač
22.08.13,18:25
Záleží ale aj od mobilu , respektíve aj od zraku .
Tým chcem povedať , že aj ten naj mobil ( s najväčším displayom ) je v podstate o ničom , ak jeden naň poriadne nevidí . Tablet som ešte na prednom skle pripevnený nemal a ani nemienim ...Mať ho na prednom sedadle ?...To si už rovno NTB môžem položiť .

Nevraviac už aj o tom , že Sygic síce internet na vyhľadanie polohy nepotrebuje, ale telefón môže chcieť internet pre stiahnutie údajov o satelitoch .
Rozdiel je len v tom, že ak nie je prepojenie na internet , tak mobil bude satelity hľadať 1 - 2 minúty .
Ak je pripojenie na internet tak satelity nájde do 10 sec....
Pripojenie na net následne berie bity ...a statočne .......a dlho ...
arizona
22.08.13,18:45
Pri Sygicu nepotrebujes byt pripojeny k netu.
A je velmi dobre viditelny na mobile,ma jasne,ostre farby,ovela lepsie ako napr.Tomtom.
buchač
22.08.13,18:51
He ...ja nevidím poriadne ani na mobil a ani na Toma .....:D :D
duves
23.08.13,12:30
Ano, napr. turisticky Garmin Oregon. Je to sice maly displej, ale GPS pipne 2x pred zmenou smeru(odbočenie a pod.). Ja som tak podla toho šiel cez madarsko do chorvatska.
http://connect.garmin.com/activity/202197107

hlavne sa neulakom na lacne autonavigacie, čo maju možnosť zadania iba 1 prejazdneho bodu.