kuravesele
23.08.13,04:47
Dobrý deň, prosím vedel by mi niekto poradiť, či je táto možnosť v poriadku?:
Firma platca DPH doteraz mala jedno odberné miesto elektrickej energie a mesačne sme refakturovali (podľa odobratých kW) odberateľom. Teraz sa robia nové odberné miesta, aby sme toto mesačne nemuseli robiť atď...Firma ktorá bude robiť tieto odberné miesta pre každého, celú výšku fakturuje nám a my to máme ešte vyfakturovať ostatným...je takýto postup z účtovného alebo aj daňového pohľadu správny? My ako výrobca kovových výrobkov môžeme vystaviť faktúry na montáž odberných miest al radšej refakturáciu montáže odberných miest? Ďakujem...ak sa niekto nájde čo mi s tým pomôže...
a_je_to
23.08.13,11:36
Neviem, či som porozumel dobre … Tie nové odberné miesta sú asi ukončenia s podružným meraním ? Robia sa na objednávku vašej firmy ? Koncoví odberatelia sú nájomníci priestorov ? Ak áno, je to náklad vašej firmy, ktorý by sa nemal priamo refakturovať. Skôr premietmuť postupne do ceny nájomného a pod. Lebo odberné miesto je jednak súčasť prenajatej nehnuteľnosti a jednak užívateľ, ktorému by to bolo refakturované sa nestáva vlastníkom odberného miesta. Tak … za čo by vlastne mal platiť ? Ak je to inak, tak to treba doplniť do zadania.
kuravesele
23.08.13,12:22
No nám to fakturuje externá firma , ktorá zabezpečuje montáž tých odberných miest. Doteraz bolo iba jedno odberné miesto (na našu firmu) a my sme refakturovali odberatelom elektrinu.. Ale teraz, bude mať každí svoje odberné miesto, čiže odberatelia budú vlastníci tých odberných miest. Externá firma sa nechce naťahovať so všetkými odberateľmi, preto to chce fakturovať nám...a my si to máme vyfakturovať od odberateľov "vlastníkov týchto odberných miest".
Ďakujem