dvolna
23.08.13,20:41
Na nete som zoznamil s osobou.dala mi cislo na seba vraj sa jej lepsie telefonuje ako pise.tak som jej zavolal a hned opytal ci nema orange.tam mam gratis.a ona ze ma prenesene.cislo a je to orange co volam.vedel.som.ze je to t-com.ale veril.som ze ho ma prenesene.ani sa nepytajte ako dlho sme volali.boli to normalne veci o zivote a tak.ani raz mi nespomenula ze to je ina tarifa.Tesim sa ucet.otazka znie ci ma vyznam podat trestne oznamenie na nu alebo firmu.alebo co mi radite.myslim si ze ma klamstvom uviedla do omylu.dakujem za rady.....je.to.z t-com0900611406-Simona.su to cisla z.ktorych ma prijmatel proviziu.mne sa to podoba ako smejdi.podvodom ta pripravia o peniaze.
veronikasad
23.08.13,19:05
Zaplatiť - a buď rád, že si nevolal na audiotext. To by si sa nedoplatil ...
avalik
23.08.13,19:08
no tak si si pokecal, mozno ta to vyjde lacnejsie ako keby si jej platil veceru ... to, ze nepoznas cennik svojho operatora nie je dovodom na podavanie tr. oznamenia

no mas to za 1,60 €/min
dedo paragraf
23.08.13,19:26
Celkom zaujímavé,totiž ja mám tiež orange,a zakaždým, ked´ volám do inej siete, ma orange ešte pred spojením upozorní,že volám do inej siete na prenesené číslo!A neviem o tom, že by som si túto službu bol musel zvlášť aktivovať.Takže len zaplatiť,a po druhý raz si všimnúť,či Vás orange neupozorňuje na volanie do inej siete s preneseným číslom.
arizona
23.08.13,19:32
ved napis to cislo/prip. jedno cislo zmen
arizona
23.08.13,19:34
Ja mam taky dojem, ze to bude volanie na audiotextove,predrazene cislo. Davnejsie tu na Porade bola tema, kde sa o tom pisalo, ze zeny sa takto zoznamuju a ukecaju chlapov na volania na tieto cisla...
avalik
23.08.13,19:40
daj dalsie 3 cisla
misoft
23.08.13,21:04
No teda! T-Com a číslo 0900******* - veď je to tzv. prémiove číslo http://www.telekom.sk/biznis/telefonovanie/inteligentne-cisla/premiove-cislo-0900/ a za to sa fest platí!
A toto je dôležité:

Táto služba je pre vás ideálna, ak budete poskytovať informácie, ktoré volajúci zákazníci chcú získať a sú za ne ochotní zaplatiť i zvýšenú cenu.
A tým, že sa volalo na toto číslo, resp. bol hovor s týmto číslom - súhlasilo sa s podmienkami zaplatenia. To že protistrana nepovedala o tom, že je to platené - šak slovenský charakter osoby.
buchač
24.08.13,03:59
VYPISUJEM ZBIERKU na zaplatenie účtu , na zaplatenie advokátskych služieb , na zaplatenie prípadných súdnych poplatkov , na zaplatenie vedľajších výdavkov z " touto kauzou " .
Osobne prispejem aj určitou čiastkou na zaplatenie lekárskych doplatkov u príslušného odborníka v oblasti psychiatrie .


P.S.:
.................................................. .......................
arizona
24.08.13,07:52
To porovnanie so smejdami snad nemyslis vazne? Naletel si k*rve na telefon. To akoby si volal na eroticku linku. Tam im uz malokto vola,takze pouzivaju rozne finty. Bezny clovek taketo cisla nepouziva. Ale snad si si uzil pekny vecer .-)
A podavat trestne oznamenie? Neblazni! Ved by sa z teba iba zasmiali...
mareko
24.08.13,10:59
Dvoli, a ty máš koľko rokov...... :-( ? Voláš na erotickú linku a ešte sa tu s tým chváliš....teda pardón sťažuješ sa.
Michal Pa
27.09.13,14:58
Zdravim...presne to iste cislo..zensky hlas pod menom Simona....nahovorila mi ze je realitacka a ze ma na predaj byty v BA tak mi dala cislo...opytal som sa jej ze je cudne a ona ze to je cez tcom...nakolko mam neobmedzene volania neriesil som to a siel som za vidinou informovat sa....po dlhsom case jak sme sa zhovarali sa mi prestala zdat lebo jej informacie o cenach atd boli zvlastne tak popri volani som si vygooglil predvolbu 0900..naslo mi ze audiotextove cislo to je hned som to vypol..... a hned som mal o 130 euro menej....podla mna je to trestne ak vas niekto neupozorni na nieco take.......ale clovek sa uci na vlastnych chybach predsa.....
LEN PRAVDA
27.05.14,10:25
Prečítal som si tu viac názorov:o)) nad niektorými som sa usmial ako buchač:o)) a jemu podobným, kt tvrdia že by stým nič neurobili... je to jednoznačný podvod otom sa nemusime ani bavit. to či to je hanba alebo nie je nepodstatne.ide tu o fakt. da sa to riesit v trestnopravnom konani ak suma presiahla 266 euro je možna žaloba a velké percento uspechu. do sumy 266 sa to riesi len ako obciansko právny spor. Druhá vec je tá že ak by náhodou jedneho dna táto osobk atzv Simonka stretla nestastnika kt prisiel o svoju socialku kvoli jednemu telefonu a vedel by aka osoba ho o tie peniaze pripravila myslim ze si staci pozret film Muž so zjazzvenou tvárou:o) PS. adresa danej osoby je vypatratelna.... ak by bol zaujem staci napisat
ivka70
27.05.14,10:29
Jasne, a co by podla teba zaloval?
Ze sa rozhodol vytocit cislo, ktore mu dala "teta" a ze pretelefonoval s nou 300 EUR? ak oby dokazoval, cim ho vlastne podviedla? Alebo kto koho podviedol? Snad on sam seba alebo to cislo namiesto neho vytocila ta dotycna??? :)
zivo67
05.06.14,18:56
a aky je sposob ak chcem získat kto sa skrýva za telefonnym číslom?
misoft
05.06.14,19:01
No mám dojem, že Michal Pa i dvolna by potrebovali pedagogický a odborný dohľad..... kua - a vy si neuvedomujete, že mob. čísla na 900....... sú audiotexty? Fialoví síce začínajú na 090, ale potom nasleduje už normálne číslo, nikdy nie nula.
buchač
05.06.14,19:46
T COM má tieto predvoľby http://komunikuj.zive.sk/pomocnik/predvolby-operatorov

Tie ostatné sú spoplatňované inak .
Že nad mojou odpoveďou si sa usmial ???
Ty sa usmievaš , no ja sa rehocem ...
Ja sa usmievam , ba smejem ...no Ty by si mal plakať nad svojou hlúposťou .
mamzaujem
18.10.14,06:48
to by aj mňa zaujímalo pravdepodobne s centrály t-com zistiť číslo účtu na ktorý smeruje tých 55% zo zisku pre užívateľa
borman
31.03.15,11:17
Tak teda trocha o mne ako sa volám to už vieš ,som rozvedená a žijem sama pracujem ako poradca soc, práca som kondinator a školiteľ rada by som našla kamaráta do slniečka aj do dažda ale dnes je to už asi nemožné chodím sem malo a ak tak len cez tablet na wifi alebo mobil a tak ma napadlo nechať ti moje čislo tel, 0900611598 je to moje služobné a dokonca to budeš mať za zníženú tarifu ,vediem na ňom poradenstvo ,dufam že som ta neprekvapila len som ta proste chcela spoznať ,veď človek nikdy nevie tak ak si nájdeš sekundu aj na mňa ppoteším sa ,ozvi sa zataial pa https://twoo-a.akamaihd.net/static/864505989717655270395861131/shared/i/blank.gif


Aj takto lišiacky sa robi biznis, asi je to povoleny podvod, ked sa to stale robi.