fabrisio
24.08.13,02:49
Dobrý den.Prv než som sa rozhodol napísať na poradu,tak som hľadal možnosti ako prísť k peniazom ale vzhľadom na moje nezdary to nieje také ľahké.Pasujem sa s tím už pomali piaty rok a k koncu nechýba veľa.Peniaze potrebujem súrne na doliečenie a cestovné.Síce peniaze pre mna neznamenajú všetko ale ked ich človek nemá akurat vtedy ked ich najviac potrebuje,tak je to zlé,určiťe to poznáťe všetci.Aj som špekuloval rozne,lenže som mohol pracovať len brigádne,prace na stavbe,lebo som sa rozhodol pre iné sposoby liečenia než tabletkamy,chemiou a nemal som čas,ani sa my nedalo pracovať tak ako dokáže pracovať zdraví človek.V banke my úver zamietli kedže som nesplácal leasing ani do všeobecnej.Auto ma živilo až kým si ho nezobral exekutor.Takisto nemam čo ponúknuť,pozemky ani nehnuťeľnosť.Nechcem biť konkrétnejší,lebo je to osobné a suma nieje horibilná.Potrebujem 200 euro.Vopred dakujem ak by sa niekto rozhodol my pomocť
srska
24.08.13,04:08
ja by som aj, no momentálne nemám. však vieš - kríza
fabrisio
24.08.13,04:44
rozumiem,aj tak diki...inač kríza nieje,je ale len v mysly človeka..
meha
24.08.13,05:30
Ty nechceš radu,ale peniaze.Spamätaj sa.Nechceš navštíviť nejakého dôchodcu? Ten by Ti možno dal aj celé úspory.
Napíš si do Modrého z neba.
buchač
24.08.13,05:37
Modré z neba nie je až taká charita ...
Na zverejnenie príbehu by to musel byť iný príbeh .
Ale na doliečenie ( AKÉ ) a aj na cestovné je potrebných aj trochu viac ako 200 € ...
Ale ak je to akútne , dá sa obrátiť na Dobrého anjela ....
fabrisio
24.08.13,05:58
meha nemám sa z čoho!..keby som chcel navšťíviť nejakého dôchodcu,tak nepíšem tu!...ked by som chcel ísť do modrého z neba,tak sa nepokúšam riešiť svoje problémy,ale hned tam idem..
arizona
24.08.13,07:46
fabrisio, vcera si sa zaregistroval,nik ta tu v tejto komunite poradakov nepozna a ty ziadas o peniaze? Necakaj, ze ti cudzi ludia zacnu hromadne posielat.

Skus citat noviny,alebo obehni nejake firmy v okoli,snad nejaku brigadu najdes.200 eur zas nie je taka horiabilna suma, ktoru by si na brigade nedokazal zarobit.
Ak je problem zohnat pracu v tvojom meste,pozri si inzeraty,kde ponukaju pracu aj s ubytovanim niekde dalej.Urcite sa nieco najde.
meha
24.08.13,08:44
No to by Ti skôr ľudia uverili,že to o čom píšeš,že potrebuješ na doliečenia a cestovné je pravda.
meha
24.08.13,08:51
Veď nemal čas pracovať a ani sa mu nedalo.
erik555
24.08.13,09:01
Rodina, priatelia, znami, ktori ta poznaju? Nikto nema zaujem riesit 200 Eur? Ci si ich niecim sklamal v minulosti?
fabrisio
24.08.13,23:51
Pomohli my rodičia ale viac už nemožu.
fabrisio
24.08.13,23:58
Načo písať o všetkom v mojom živoťe meha?Aby ma ľudia ľutovali,bože ako si len vytrpel,chudáčik a čím dojemnejšie,tak by aj niekto poslal že?
meha
25.08.13,12:54
O tvojom živote nechce nikto nič vedieť,chceš peniaze na doliečenie,tak napíš aké?Stačí aspoň kúpeľná liečba,liečiteľ a pod.Máš vôbec nejaký príjem? Si nezamestnaný ?Veď ak Ťa tvoje zdravotné problémy obmedzujú v schopnosti pracovať,požiadaj o invalidný dôchodok.Samozrejme dlhy musíš mať poplatené,hlavne v zdravotnej a sociálnej poisťovni.Liečbu tabletkami odmietaš-nebola by v tvojej finančnej situácii výhodnejšia?Nesúvisí to odmietnutie opäť s dlhom v zdravotnej poisťovni? Ozaj nemôžeš ísť hoci len na mesačnú brigádu?Bez doliečenia sa výrazne zhorší tvoj zdravotný stav? Zamestnaj sa,opäť hoci len brigádne,veď nemusíš pracovať len na stavbách.