cernakm
24.08.13,09:33
Stretol sa niekto zo spoločnosťou DIC s.r.o. predaj reziva a následný podvod, zobrali peniaze na účet číslo vypnuté a nikoho nevieme zohnať a rezivo samozrejme nedorazilo.Komunikujú cez mail dic.dic@centrum.sk a tel 0944186046.Prezentujú sa ako p.Dráb pôsobenie okolie Prešov a Šarišské Michaľany.
Poprosím dajte si pozor na dané osoby a v žiadnom prípade neposielajte peniaze na účty. Je možné , že sa iba schovávajú na firmy a reálne sú to iné osoby.Podal som trestné oznámenie na polícii.
TomasHC
24.08.13,12:18
Email na centrume, preniaze vopred... To znie dobre!
cernakm
24.08.13,13:15
ako sa to vezme... skôr som mal záujem o vecné pripomienky k téme...resp. podobné prípady, atď.
buchač
24.08.13,17:57
cernakm (Dnes 16:15) ako sa to vezme... skôr som mal záujem o vecné pripomienky k téme...resp. podobné prípady, atď.

Vecná pripomienka ???
Nuž jednu by som aj mal ....

V živote by som nedal plnú sumu za tovar ( službu ) vopred ...
Raz som dal zálohu , služba nedodaná ...vec posunutá na súd , exekútor nevie vymôcť ani fuka ...

Čiže ešte raz :
Firma , alebo súkromník by bol najprv preverený a dostal by minimálnu zálohu ( ak vôbec ) a zvyšok až po dodaní ...
TomasHC
25.08.13,05:06
Presne tak, schopný živnostník vie objednaný tovar posunúť ďalej, ak sa samozrejme nejedná o kuchyňu na mieru alebo niečo podobne špecifické...
tienik
26.08.13,13:17
vobec mi nie je jasne preco by som za takyto obycajny tovar platil vopred zalohu. Urobil by osm to ako obycajne - dovezte, ak to bude to co som si objednal, zaplatim" Na poziciavanie penazi predsa existuje ina institucia - banka. Ked to ale este niektori podnikatelia nepochopili a robia si banku zo zakaznikov - tak ich treba ignorovat. Ja osobne ked si niekto pyta zalohu, tak chcem na oplatku zlavu 10% - ako urok za pozicku, aj ked pravda je, ze este to nikto nevyuzil - vzdy to skoncilo systemom "z ruky do ruky"