bobotova
26.08.13,09:07
Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť s PC pretože som úplný antitalent:
- od včera mi nejde na mojom notebooku bezdrátové pripojene - WiFi.Keď som sa napojila cez kábel tak som sa normálne pripojila, ale cez WiFi mi to nejde, nič som s PC nerobila, ešte v piatok som bola normálne na nete a včera mi to už nešlo. Najprv som myslela, že je pokazený router, ale keď mi to cez kábel išlo, tak si myslím, že problém u mňa v PC. Vedel by mi niekto poradiť, ako mám postupovať ďalej?
Vopred Vám moc ďakujem za rady.
taiko
26.08.13,08:08
1.nevypla si si nahodou WiFi na laptope? Byva to vacsinou take nenapadne tlacitko, alebo prepinac.
2. pohladaj na liste vpravo dole taky symbol "signalu" ako na mobile, alebo taku antenku a kliknutim na nu, by si mala zistit, ci Tvoj laptop vidi nejake wifi siete
3. Ak laptop "Tvoju" wifi vidi, ale nevie sa na nu pripojit tak potom prekontroluj svoje heslo do wifi.
4. Ak mas heslo v poriadku a stale sa nevies pripojit, tak mozno niekto zmenil security nastavenia na routri. (ak teda vravis, ze si nic nerobila s PC)
5.no a ak Ti mam pomoct, tak si stiahni program TeamViewer, ja sa k Tebe pripojim, tak ze budem vidie Tvoju obrazovku a pozriem sa na to. Program nie je potrebne instalovat, len spustit. Moj pristup je jednorazovy, takze sa nie je coho obavat :-)