Puuusinka
16.03.06,09:29
Ahojte som absolventkou OA, keďže sa mi nedarí nájsť si prácu začala som si robiť absolventskú prax.. avšak to je len na 20 hod týždenne a preto mám veľa voľného času, ktorý by som chcela využiť ešte na nejakú činnosť, ktorá by sa mi do budúcna zišla v hociktorej práci.. čo mi poradíte? Čo robiť, aby som zbytočne nezabíjala čas nudením, čo sa učiť? Ďakujeeem všetkým vopred :p
sway
16.03.06,08:35
Ahojte som absolventkou OA, keďže sa mi nedarí nájsť si prácu začala som si robiť absolventskú prax.. avšak to je len na 20 hod týždenne a preto mám veľa voľného času, ktorý by som chcela využiť ešte na nejakú činnosť, ktorá by sa mi do budúcna zišla v hociktorej práci.. čo mi poradíte? Čo robiť, aby som zbytočne nezabíjala čas nudením, čo sa učiť? Ďakujeeem všetkým vopred :p

nuž napíš odkiaľ si a o čo máš záujem - možno sa nájde brigádička ...;)
KEJKA
16.03.06,08:43
hlavne sa uč jazyky, urob si štátnice, hľadaj prácu v zahraničí ... aspoň kvôli jazykom.
Puuusinka
16.03.06,08:45
No som z Trnavského kraja.. ale ty určite nie, že? Stavím sa, že BA.. na robotku mám ja veru smolu.. ozaj a akú brigádku si mi chcel ponúknuť?
Puuusinka
16.03.06,08:46
Liduš z čoho myslíš štátnice.. no jazyk sa musím veru začať učiť, lebo som si všimla, že je veľmi podstatný v práci.. len to nejako stále odkladám
sway
16.03.06,08:55
No som z Trnavského kraja.. ale ty určite nie, že? Stavím sa, že BA.. na robotku mám ja veru smolu.. ozaj a akú brigádku si mi chcel ponúknuť?

a práve že som z Trnava - Ružindol konkrétne....
Daj si aj Ty do profilu viac informácií - je to lepšie - možno budem potrebovať brigádu - papierová robotka - účtovníctvo a otvárame veľkú vzorkovú predajňu nábytku v Trnave ( toto nie je reklama , len info ;) )... tak možno.... pošli mi SS s kontaktom.:p
Puuusinka
16.03.06,09:11
sway už som si doplnila ten profil.. a idem poslať SS