lambkin
26.08.13,19:17
Prosím o radu...Od 1.9.13 si otváram e-shop so sušeným ovocím, ktoré budem baliť, kozmetiku, orechmi, čokoládou, a bio potravinami. Budem mať tovar a budem ho baliť v jednej zrekonštruovanej miestnosti. Ide o to, že odbor hygieny odo mňa vyžaduje napr. rozbor vody, stanovisko stavebného úradu o rekonštrukcii miestnosti, list vlastníctva a pod. Stavebný úrad potrebuje tiež milion potvrdení, je toto prosím na prevádzku e-shopu naozaj nutné, keďže v podstate bude predaj cez internet?:confused: Ďakujem za všetky rady.
avalik
26.08.13,17:26
ano je to nutne ide o manipulaciu s potravinami ...

Zakon o potravinach

§ 4
Základné povinnosti pri výrobe potravín, manipulácii s nimi a ich umiestnení na trh

(1) Prevádzkovatelia sú povinní na všetkých stupňoch výroby, spracúvania a distribúcie vrátane internetového predaja dodržiavať požiadavky upravené týmto zákonom a osobitnými predpismi.1e)

Doplnenie:
toto poriesis tak, ze zdokladujes to, co po tebe chcu alebo si najdes iny vyhovujuci nebytovy priestor na podnikanie
lambkin
27.08.13,04:59
Avalík, dík za odpoveď, je mi jasné, že ide o manipuláciu s potravinami, ale načo riešia na stavebnom úrade môj vlastný majetok, že idem zmeniť účel nejakej miestnosti? A chcú pôdorys, architekta a najlepšie že stanovisko susedov:) Poprosím nejakú radu ako toto poriešiť, lebo hygiena mi bez povolenia stavebného úradu nedá stanovisko.
avalik
27.08.13,06:46
doplnila som odpoved
lambkin
27.08.13,18:38
ano budem musieť, ale je to podľa mňa totálny nezmysel, bohužiaľ na Slovensku začínajúcich živnostníkov štát iba zdiera a aby sa náhodou nenudil, tak si vymýšľajú kopec potvrdení a šak čo by robili úradníci na úradoch...
marjankaj
27.08.13,20:31
Na rozdiel od Poľska. Tam predávajú posypovú soľ ako jedlú. A aj ich kurence sú vychýrené kvalitou.
BXLmiami
28.08.13,04:38
To ešte neotváraš zdravotnícke zariadenie tam si to vynásob tromi.Nemôžeš nič spraviť,len vydokladovať všetko čo potrebujú a stanovisko susedov jednoducho byť musí.Ešte budeš zrejme riešiť odpady no a samozrejme zdravotnú spôsobilosť na prácu s potravinami Tvoju a aj každého kto do Tvojich priestorov vkročí.A priprav sa na to,že hygiena to potom bude kontrolovať aj nadalej.