Adriana7675
27.08.13,09:22
potrebujem poradiť, čo mám robiť s ľubovoľným nakladaním SPP peňazí našej spoločnosti...:-(
kn-alka
27.08.13,07:22
Slovenský plynárenský priemysel? :D
Adriana7675
27.08.13,07:24
díííky :-)..podobný problém?
julysak
27.08.13,07:58
Som energetik ( s prestávkami 8 rokov z 15 ) .

Daj konkrétne :D .

PS
Čo máš robiť ?
Ty asik nič.
Podľa textu si učtárka.
Niečo s tým môže robiť hlavne ten, kto podpisoval zmluvu.
Adriana7675
27.08.13,11:04
OM Stupava - byt má majiteľa nového domácnosť
ja zastupujem stavebnú spoločnosť
faktúra č. 1 na 40,00 eur - zálohová - zaplatila som ju
faktúra č. 2 na 40,00 eur - zálohová - zaplatila som ju
vyúčtovacia faktúra ( čakala som vrátenie peňazí, keďže spotreba z našej strany bola 0 ) a prišla mi zaplatiť čiastku 14,08 eur. Po dohore na call centre padla dohoda, že mi vrátia zaplatené čiastky a ja uhradím len tú vyúčtovaciu,..a SPP urobili nasledovné:
fak. č. 1 - vrátili ( potrebujem do účtovníctva storno faktúru al. dobropis)
fak. č. 2 - vrátili mi iba čiastku 22,92 eur ( nerozumiem prečo.-)
neskôr som preverovala a oni si naše peniaze minuli a uhradili, ako im vyhovovalo)
a nakoniec to zabili tým, že mi vrátili aj tých 14,08 eur
a vyrubili mi aj upomienku na 3,00 eur.- čo som zrušila, pretože porušujú zmluvu o dodávke plynu podpísanú oboma stranami.
Dnes mi prišla storno faktúra, mali mi vrátiť 200,00 eur a namiesto toho mi vrátili 80,00. takže minuli a presunuli si opäť peniaze našej spoločnosti ako SPP uznalo za vhodné a bez môjho schválenia alebo informovania a dokladovania...som plne zodpovedná osoba konať v mene spoločnosti v záležitostiach s SPP..
osobne nevybavím nič, pretože ako som sa dozvedela z úst zastupcu tu v Ba, nie sú kompetentí riešiť fakturácie..takže som poslala list do Zvolena...
pomôžeš mi pochopiť ich systém, ja s nimi spolupracujem rok, prišla som na to, že logické myslenie mi pri SPP nejako uniká ( a nie som sama )?
Ja pracujem na prepisoch, aj pri predaji bytov a aj ako pomocný ekonóm..
julysak
27.08.13,15:32
na zmluve s SPP je nejaké meno - mal by tam byť aj telefon

nebav sa s malými opicami za pultom, ale s tým, čo s vami uzavrel zmluvu = nech si to on doma ( v SPP ) vyrieši :D

Patrííte asi pod BA ?

Ak nepochodíš, dáš mi č. zmluvy a ja skúsim zavolať :D
Adriana7675
28.08.13,10:07
idem na to :-)..pôsobíme v Stupave - okr. Malacky
informujem ťa o výsledku. zatiaľ ti veľmi pekne ďakujem
Adriana7675
09.09.13,15:29
Dobrý deň.,
takže výsledok môjho pátrania :
prostredníctvom e-mailu sa mi podarilo vymámiť od SPP vyjadenie k predmetným platbám a operáciám s peniazmi spoločnosti. Takže sa to dáva do poriadku. ďakujem veľmi pekne za typ do budúcnosti. Pekný deň :-)