milagros208
27.08.13,10:05
Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či sa ešte dá niečo napraviť v tomto prípade. Prebrala som PaM po predchádzajúcej kolegyni. Minulý rok bola podpísaná dohoda o skončení PP k 31.08.2012 s našou zamestnankyňou na dôchodku. Problém je v tom, že aj keď dohoda bola podpísaná oboma stranami, mzdárka ju absolútne nebrala do úvahy a zamestnankyňa naďalej ostala našou zamestnankyňou. Dňa 27.08.2012 jej začala PN, ktorá jej teraz končí. Tým pádom, že jej PP nebol ukončený k 31.08., vznikol jej nárok na ďalších 10 dní dovolenky od septembra do decembra 2012. Teraz by ju chcela vyčerpať, ale to by vznikli ďalšie náklady - nárok na ďalšie 2,5 dní dovolenky /ročný nárok 30/ a taktiež náklady na odvody, pretože ak by sme s ňou skončili PP teraz ku ukončeniu PN a preplatili jej dovolenku, tak odvody budú len na ZP a UP. Aký dopad by mala oprava ukončenia PP spätne k 31.08.2012? Dá sa to vôbec? Alebo to nechať jednoducho tak a uzatvoriť dohodu o skončení PP teraz ku dňu ukončenia PN a jednoducho jej preplatiť tých 10 dní dovolenky navyše. Aký je Váš názor ? Ďakujem.
Tweety
27.08.13,09:01
No spätne nemôžeš nič ukončovať, a zvlášť vtedy, ak nebola poodhlasovaná z poistení. Teraz už ostáva len skončiť PP dohodou(ak obe strany súhlasia) alebo skončiť výpoveďou. Preplatiť jej nároky z trvania PP.
milagros208
27.08.13,09:20
Ďakujem za odpoveď. Celý tento prípad je zvláštny. Pretože aj tá ukončujúca zamestnankyňa bola pamistka. A vedela o tom, že sa PP neskončil, aj keď dohodu podpísala, pretože nosila prechodové lístky na PN. Akurát riaditeľka o tom nevedela, že to ukončenie neprebehlo. Teraz tá zamestnankyňa reagovala tak, že tú pôvodnú podpísanú dohodu oboma stranami roztrhala. Dnes na moju výzvu, že jej skončil rok PN reagovala tak, že odvčera čerpá dovolenku. Nikto jej však žiadnu dovolenku nepodpísal ani neschválil