Gabriel10i2
30.08.13,09:49
Dakujem Viriešené Ok ten užívateľ mi poslal zálohu okolo 27 euro na poštovne lebo som mu napísal náklady na dopravu a tak som preto myslel že je seriózny no potom do toho zamiešal Americku Banku a že mam posielať inemu človeku peniaze údajne ich agentovi no potom čo som si to dnes overil a prečital tak na môj veru aj mi napisal že cez western union poslať peniaze tak som si to ešte overoval a zistil som že je to pravda že klamu ludi a tak som mu napisal že pokial nepošle peniaze na môj účet tak zastavujem výdaj zásielky do jeho krajny a tak aj som urobyl zavolal som na poštu a oni to zastavili a ešte vipišem žiadosť aby ten tovar vrátili ku mne takže chvala bohu že som neprišiel o viac ako tých 19,50 za poštovné diki moc za odpovede Poučenie: a riešenie teda (Ak ten továr už účastník neprevzalčo v mojom prípade chvalabohu ešte neurobil lebo ešte to je len na ceste k nemu )Poučenie do budúcna ak by niekto niekto naletel podobne a poslal zásielku a nevedel čo a ako tak riešenie je takéto zásielka sa dá stornovať ak to vyplňoval cez epodací hárok na 0800122413ak normálne vyplňoval tak zaisť na poštu a oni to stornujú potom treba isť len na poštu a vyplniť na tlačive :Žiadosť o doplnkové a dispozičné služby to je v podstate celá strana a druhý priečinok na tlačive žiadosť o storno zásielky na dodaji potom už to pošta dá vedieť na medzinárodnú poštu že si prajem aby mi zasielku poslali na späť
Viper
30.08.13,08:10
Nechal si sa odrbat jak male decko - sorry musel som. Tieto podvody nigerijcanov su zname ale stale sa najdu ludia ako ty co poslu tovar do afriky len s prislubom penazi. Neuvidis uz ani mobil ani peniaze.
NEOPOVAZ SA IM POSLAT DALSIE PRACHY lebo ta osklbu na kost!!!!

Budes mat ponaucenie za 128 Eur...
Gabriel10i2
30.08.13,08:36
Ale ved BOA existuje aj mam od nich potvrdenie som im pisal email aj som im tam volal a povedali mi že te su ich podmienky bankove
Viper
30.08.13,08:57
Este raz a veeeeeeelmi pomaly ti to napisem - JE TO OJEB. Uz si videl aby banka riesila taketo veci ? Ze posleme peniaze az ked sa splni to a to ?
Skus viac pogooglovat po nete a najdes viac takych ako ty.
Su to tvoje penieze takze rob ako uznas za vhodne.

P.S - a kam si volal ? cislo si si preveril ? Volal si zjavne nejakemu ciernemu odrbavacovi domov.A Este si asi nepovedal ze ten poplatok mas poslat cez Western Union, ci ?
buchač
30.08.13,08:59
Gabriel10i2 (Dnes 11:36) Ale ved BOA existuje aj mam od nich potvrdenie som im pisal email aj som im tam volal a povedali mi že te su ich podmienky bankove

Boa jeho , tomu ver , že Bank of America existuje ( bola založená v roku 1874 ) ...a aj nejaké podmienky majú ....

ALE

Name:Rotimi Joshua
City:Ibadan
State:Oyo
Country:Nigeria
Zip code:23402
...ako Viper vraví , nechal si sa odrbať jak dement ( sorry )...

Akonáhle sa mi objaví nejaký mail v pošte s od odosielateľa z hentej krajiny , tak okamžite končí v pošte ...
BXLmiami
30.08.13,09:27
Neboj Gabriel,teraz si prerobil,ale ked ťa už majú podchyteného za chvíľu Ti príde mail,že si bohatý prebohatý dedič,stačí poslať pár tácov na právnika a tie miliony sú Tvoje.Mne to naposledy prišlo z Južnej Afriky.Ale predtým z tej krajiny čo mal Slota poradcov zabudla som ktorá to je.
Economic
30.08.13,09:59
Mne skoro každý týždeň chodia kadejaké hlúposti. No bez mihnutia oka všetko končí v koši.... Nemusím ozaj nič riešiť...
bodliak
30.08.13,11:03