GolfVI
30.08.13,12:58
Čaute, kúpil som VW golf variant VI 1,6 tdi 77kw 12/2009 a chcel by som ho dať poistiť aj havarijne. No chcel by som vedieť vaše názory pre ktorú poisťovňu sa rozhodnúť, už som si dal prepočítať poistky aj cez net, ba dokonca aj cez moju kamarátku, ktorá robí poisťováčku, pričom jej šéf mi napríklad poradil Uniqu, ževraj nemajú problémy s platením pri poistnej udalosti a vyšlo by ma to na 460 eur. Keď som to počítal ja cez net, tak to bolo o 100 eur viac, dali mi tam aj nejakú zľavu... No neviem či na mne tej kamarátky šéf nechce len zarobiť, keďže sa dajú uzatvoriť aj lacnejšie poistky. Preto sa obraciam na vás, ktorá poisťovňa je ideálna...btw v tom poistení od Uniqi som mal krádež,haváriu, živelnú pohromu, vandalizmus a aj čelné sklo

Vďaka
arizona
30.08.13,14:35
kamaradke, ci ludom ktori ti davali tipy osobne neveris, ale pytas rady od uplne cudzich ludi? Ako posudis kto ti radi dobre???

btw...kazdy chce zarobit,nikto nepracuje zadarmo. Ty ano?
buchač
30.08.13,16:17
Si BTW úplne ...


ktorá poisťovňa je ideálna...btw v tom poistení

ŽIADNA poisťovňa nie je ideálna ...
Buď si priplatíš za to alebo onô ...

Celé spektrum poistných okolností v jednom balíčku za smiešne love ???
...hm .......

DOPLNENIE :

Odbrbať Ťa nechce nik ....
Ide o to , žena havárijnu poistku máš v podstate starú šunku ..
Poisťovne uzatvárajú HP na tie vozy do tých 5 rokov od roku výroby .
Ty si kúpil mašinu od ruky , nemala poistku - respektíve sa nedá previesť na nového majiteľa a tým pádom poistná suma sa zvyšuje vzhľadom na vek vozidla ...

Capisci ?????
GolfVI
31.08.13,03:48
nepovedal som, že neverím kamarátke, ale že neverím jej šéfovi, to je trošku rozdiel. NO a prečo sa asi pýtam iných ľudí ? Žeby preto lebo možno majú skúsenosti s HP ? Nechápem na čo vôbec reaguješ keď si nič k téme nedal, takých *mudrcov* mám najradšej
buchač
31.08.13,04:57
arizona dala k téme viac ako si myslíš ...
Lenže ono je aj jednu vetu treba prečítať v tom pravom kontexte a zamyslieť sa ....
Lenže myslieť a mudrovať nie je to isté .
TY MUDRUJEŠ a arizone to MYSLÍ ....

Ale ako vravím ....si proste BTW v priamom prenose ...

Zvyšok je v mojom príspevku - úprava
Ice dive
31.08.13,05:15
tak poistná suma sa nezvyšuje... rozdiel je len v tom, že poisťovňa vyrátava poistné z novej ceny a keď kúpil staré auto, môže sa mu zdať, že platí ako z "nového" ale v prípade krádeže dostane ako za "staré", avšak aj tie poisťovne čo poisťújú na aktuálnu cenu majú vyššie sadzby ako pri novom, t.j. vytiahnu tie isté peniaze...
buchač
31.08.13,05:18
Tak som to aj myslel ...

Dík za doplnenie - upresnenie .....
Ice dive
31.08.13,05:20
Ono aká poistka je dobrá a na čo záleží dosť podstatne od toho aký si vodič a čo od tej poistky požaduješ... keď ti odporúčajú Uniqu tak ti určite povedali že v podmienkach máš napísané, že v prípade "hrubého porušenia" dopravných predpisov majú právo krátiť poistné plnenie... t.j. ak máš parkovacie škody, oškreš auto na parkovisku a pod... je to Ok, ale ak budeš mať nehodu tzv. v premávke t.j. nedobrzdíš, kvôli rýchlosti, šmyk a podobne a nedajbože budú danú nehodu vyšetrovať policajti ktorí pripíšu vinu tebe.... čo spravidla ak do teba nikto nenapáli tak pripíšu (myslím, že sa ešte nestalo aby vinu hodili na správcu komunikácie...) tak uniqa ti skráti poistné plnenie... takže problém nebude s plnením otázne je v akej výške...
lujza.j
31.08.13,09:07
.....no s HP asi takto bud ho chceš a zaplatíš, alebo ne!!!...ja mám PZP a HP v Uniqe....