jales
30.08.13,15:20
Je pre dohodára štátny sviatok prerušenie sociálneho a zdravotného poistenia, či ako sa to posudzuje. Momentálne ma zaujíma dohoda o vykonaní práce.
veronikasad
30.08.13,14:00
Zo stránky SP :


Prerušenie sociálneho poistenia: pozor na rozdiel medzi dohodárom a zamestnancom
23.08.2013

Sociálna poisťovňa pripomína zamestnávateľom, že ak fyzickej osobe vykonávajúcej práce na základe dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru poskytujú pracovné voľno bez náhrady mzdy, prerušia im na toto obdobie povinné sociálne poistenie rovnako ako klasickým zamestnancom, ktorí pracovné voľno bez náhrady mzdy čerpajú.

Upozorňujeme však, že podľa § 223 ods. 2 Zákonníka práce dohodárovi náhrada odmeny nepatrí vo viacerých prípadoch jeho ospravedlnenej neprítomnosti v práci, v ktorých klasickému zamestnancovi náhrada mzdy patrí. Ide o také osobné prekážky v práci, ktoré zasiahli do času, na ktorý zamestnávateľ určil dohodárovi výkon práce, akými sú napr. poskytnutie pracovného voľna z dôvodu vyšetrenia alebo ošetrenia v zdravotníckom zariadení, preventívnej lekárskej prehliadky súvisiacej s tehotenstvom, narodenia dieťaťa, sprevádzania rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia, svadby, úmrtia rodinného príslušníka a pod. Kým klasickí zamestnanci majú v spomenutých prípadoch nárok na náhradu mzdy, dohodárom síce zamestnávateľ neprítomnosť ospravedlní, ale náhrada odmeny im za toto obdobie nepatrí. Klasickým zamestnancom sa preto v týchto prípadoch povinné sociálne poistenie zamestnanca neprerušuje, dohodárom áno.

V tejto súvislosti Sociálna poisťovňa upozorňuje, že povinné sociálne poistenie je možné prerušiť najmenej na jeden celý deň. Kratšie poskytnutie pracovného voľna bez náhrady mzdy zamestnávateľ Sociálnej poisťovni nenahlasuje.
Petra29
01.09.13,16:11
Pri dohodároch platí tiež § 94, ods. 1 sviatok je deň pracovného pokoja. Ja by som tu nevidela poskytnutie pracovného voľna a s tým súvisiace prerušenie sociálneho poistenia.
jales
03.09.13,08:49
Ja som tú otázku zavesila na poradu práve preto, že som si na sociálnej poisťovni prečítala to stanovisko, ktoré tu veronikasad priložila, a z toho mi vyšlo, že keď brigádnikovi, ktorého sme mali cez leto na dohodu zamestnaného sviatok nezaplatím, musím to nahlásiť ako prerušenie. Ale nie som si tým istá, preto som sa chcela poradiť, či sa niekto už s tým cez leto nestretol.
Petra29
20.09.13,19:45
Zo SP mi došla takáto odpoveď:
"Zamestnancovi sa prerušuje povinné sociálne poistenie v prípade, ak im zamestnávateľ poskytuje pracovné voľno bez náhrady mzdy, bez ohľadu na to, či je zamestnaný na pracovnú zmluvu alebo na niektorú z foriem dohôd mimo pracovného pomeru. Tak isto sa nerozlišuje v prípade dočasnej práceneschopnosti, platí inštitút vylúčenia povinnosti platiť poistné.

Podľa § 223 ods. 2 zákona č. 311/2001 z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov ak ide o dôvody neprítomnosti zamestnanca v práci uvedené v § 141 ods. 1 a ods. 2 písm. a) až g), ktoré zasiahli do času, na ktorý zamestnávateľ určil výkon práce, zamestnávateľ je povinný ospravedlniť túto neprítomnosť zamestnanca v práci. Za tento čas zamestnancovi náhrada odmeny nepatrí. To znamená, že sa povinné sociálne poistenie zamestnanca – dohodára prerušuje.

Zamestnancov pracujúcich na dohodu prihlasuje zamestnávateľ do registra poistencov a sporiteľov starobného dôchodkového sporenia Sociálnej poisťovne na konkrétne poistenie pred vznikom ich povinného poistenia, najneskôr pred začatím výkonu činnosti zamestnanca, a odhlasuje ich najneskôr v deň nasledujúci po zániku poistenia na tlačive Registračný list FO. Prihlasovanie a odhlasovanie pracovníka sa odvíja len od obdobia, na aké je pracovnoprávny vzťah uzatvorený. Počet odpracovaných hodín za týždeň, mesiac nemá vplyv na prihlasovanie a odhlasovanie zamestnanca. To znamená, že ak máte so zamestnancom uzatvorenú dohodu o vykonaní práce, o pracovnej činnosti alebo dohodu o brigádnickej práci študenta napríklad od 01.09.2013 do 31.10.2013, ste povinný tohto dohodára prihlásiť dňom 01.09.2013 a odhlásiť ho až dňom 31.10.2013. Z uvedeného vyplýva, že pokiaľ ste zamestnancovi na deň, na ktorý pripadol štátny sviatok neposkytli pracovné voľno bez náhrady mzdy, nedochádza k prerušeniu povinného sociálneho poistenia."

Ja sa zamýšľam:
- podľa § 94 ZP sviatok je aj pre dohodára deň pracovného pokoja /nemal by pracovať ?/,
- vyplácam mu mesačnú odmenu a budem postupovať ako pri riadnych zamestnancoch v zmysle § 122/3 ZP: "U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda." aj keď tento § nie je vyslovene uvedený v § 223, že platí aj pre dohodárov
- t.zn. sviatok bude zaevidovaný ako odpracovaný, žiadne prerušenie, odmena vyplatená v plnej mesačnej výške.
Je takáto úvaha správna ?