dancul777
31.08.13,18:35
Moja exmanželka na mňa v júli 2012 podala trestné stíhanie za neplatenie výživného. Od Marca 2012 som nezamestnaný a mojej exmanželka pravidelne od júla 2012 prispievam na výživu 2detí 54€. Momentálne mi prišla výzva na zaplatenie dlžného výživného. Nemám žiaden príjem, banka mi úver nedá.... Chcel by som sa informovať ako bude ďalej postupovať polícia. Ako mám postupovať ďalej ja? Od marca 2012 mám na súde podaný návrh na zníženie výživného....
lujza.j
01.09.13,07:35
ako máš postupovať?vieš že máš súdom deklarovanú alebo inak dohodnutú vyživovaciu povinnosť?...tak asi si najdi robotu!!brigádu!! z čoho žiješ vyše roka???fajčíš?máš mobil? auto a pod.?
ja som takých ako si ty...obvinila pre daný tr. čin, dala návrh na NPO, prokurátor ju prijal spísal obžalobu a papáčko na súd!!! a chlap bol odsúdený!!!
dancul777
01.09.13,08:32
ďakujem za radu....Nefajčím, nemám auto a dokonca ani nepijem alkohol. Jednoducho žijem na Slovensku....
Je fajn, že niekto, kto nepozná celú situáciu dokáže človeka odsúdiť
lujza.j
01.09.13,08:49
ja som sa stretla s rôznymi neplatičmi výživného....môj ciel bol iba jeden vytĺcť pre oprávnenú/ného/ dlžne vyživné, alebo aby bola spísaná obž.prokurátorom!!...svoju situáciu môžeš povedať sudcovi....možno ti"pofúka bobenko" ....mňa by určite nezaujímala.....!!!
dancul777
01.09.13,09:02
táto stránka je o porade a nie súdna sieň alebo sa mýlim? Možno by bolo dobré skôr ako začneš "vytĺkať výživné" pozrieť aj druhú stranu a to nemyslím na seba ale na tých, ktorým si už si "pomohla"
lujza.j
01.09.13,09:07
akú radu potrebuješ ako obísť platenie...sranduješ... !!!radu si dostal najdi si robotu alebo brigádu....!!!alebo vycestuj za prácou do zahraničia!!!...alebo žeby niekto iný platil na tvoje deti???
lumonka
10.09.13,11:58
zaujímavé že ťa zaujíma čo bude s tebou a nie s deťmi ktoré sú bez peňazí. návrh na zníženie výživného... 54€ na dve deti a este ho chces znizit. hnus... je mi z teba zle. urob to co kazdy clovek ktory ma v opatere dieta a je bez vyzivneho vdaka smradom ako si ty. najdi si jedno, dve, popripade tri zamestnania ako ja!!! aby som mala co decku dat jest!!! ina rada neexistuje, zdvihni rit a chod do roboty.