poradaK
16.03.06,14:58
Dnes nám došlo pridelené IČO. Dátum vydania bol 9.3.2006. Dnes je 16.3.2006. Čo mám robiť s dokladmi, ktoré boli vystavené do dnešného dňa a nie je na nich uvedené naše IČO? Myslím doklady, ktoré som vystavila od 9. 3. 2006 do dnešného dňa? Nebude ma niekto za to naháňať, že tam nie je uvedené IČO?
Ďakujem.
mysimis
16.03.06,14:01
Doklady ktoré si vystvila Ti odporúčam vystaviť opäť už aj s IČO a zaslať tým, ktorým boli doklady vystavené.
Zita5
16.03.06,14:02
Dnes nám došlo pridelené IČO. Dátum vydania bol 9.3.2006. Dnes je 16.3.2006. Čo mám robiť s dokladmi, ktoré boli vystavené do dnešného dňa a nie je na nich uvedené naše IČO? Myslím doklady, ktoré som vystavila od 9. 3. 2006 do dnešného dňa? Nebude ma niekto za to naháňať, že tam nie je uvedené IČO?
Ďakujem.

Ja by som odporúčala , prerobiť doklady doplniť o chýbajúce údaje a zaslať odberateľom , že na dokladoch chýbali údaje .

Ako ste mohli začať podnikať bez IČA ? Dúfam že daňové registračné číslo máte na dokladoch .

Ak by ste nespravili tento krok , tak odberateľom to môže daňová kontrola vyhodiť , alebo Vás z dôvodu kontroli DÚ možu predvolať- vyzvať , aby ste preukázali svoje príjmy a všetky odoslané faktúry .
poradaK
17.03.06,06:43
Vďaka za odpovede, my sme advokátska kancelária a ICO sme dosiaľ nepotrebovali. Daňové reg. číslo máme a uvádzame ho na faktúrach.