ja.nus.ka34
04.09.13,18:27
Dcéra sa chystá na stužkovú a jej priateľ ide s ňou,vybrala si smaragdovozelené šaty,ale máme problém že ako sa má jej partner zladiť s ňou...v obchodoch takej farby košeľu nenašli a predavačky sa väčšinou zhodli že takú zelenú ani nenájdu...a bielu košeľu on odmieta...a teraz nevieme čo by sa hodilo k tej zelenej :-( doplňam... oblek bude mať čierny
erik555
04.09.13,16:46
A preco by v tej smaragdovej mala byt kosela? Vsak to moze mat v tej farbe kravatu!
Aky oblek ma mat? Potom sa da pohnut...
Cierny oblek, grafitova kosela, smaragdova kravata?

Edit: Kedze cierny oblek a najst smaragdovu koselu je problem, tak ako som pisal v smaragdovej farbe kravatu a koselu v grafitovej, ciernej, tmavo sivej...
buchač
04.09.13,16:49
Noooooo .....
Dcéra vymýšľa a priateľ sekunduje ...
Zladiť ???
Opýtam sa ešte na farbu obleku ...takže akej farby je ( bude ) ...???
Lebo , povedzme , šaty a košeľa budú zladené , no oblek a košeľa bude asi o niečom inom ako o tom zladení ...

Ale v dnešnej dobe je móda niekedy aj nahlavu postavená , takže chlapec nech si vezme kľudne aj kanárikovocyklámenovomodrastovú s jemnými kosoštvorcami čiernej farmy ....
Červený motýlik by som aj doporučoval ....k fraku fialovej farby sa hodí ....
ivka70
04.09.13,18:00
Pri tmavom obleku by som to riesila ciernou koselou a smaragdovou kravatou ....
paťuška
05.09.13,11:01
Jednoznačne biela košeľa s dlhým rukávom a kravatu zladiť podľa farby šiat partnerky.
Ludmiiilka
05.09.13,11:13
určite by som neladila košeľu so šatami..........nech si dá bielu alebo čiernu košeľu (aká sa mu páči viac)...a laďte radšej kravatu alebo motýlika
ja.nus.ka34
05.09.13,17:08
dakujem za vaše názory...myslím že budeme volit asi košelu v tmavej farbe a zelenú kravatu...biela košela sa mladým nepozdáva :-)
Braňo
05.09.13,18:52
nech je ako kanárik.