Filipso
05.09.13,10:03
Dobrý deň, otváram prevádzku baru a chcem sa opýtať kedže už predtým tam bar bol a majitel mi hovoril že pred 5 rokmi si musel dávať robiť rozbor vody, či je tomu tak aj dnes? Musím si dávať robiť rozbor nanovo aj keď je voda priamo z mestského vodovodu? Keby mám závadnú vodu ja, má ju potom celé mesto nie ? Ďakujem za rady.
inuš
05.09.13,08:59
Rozbor vody vyžaduje od nás hygiena pri kontrole. My sme však výrobca potravín. Neviem ako to je v baroch. Tiež odoberáme vodu z vodovodu, rozbor nám robilo akred. laborat. vodárov a vzorka vody nevyšla. Volali sme vodárom, prišli, riadne prechlorovali, znova zobrali vzorku a tá už vyšla. Ale zaplatili sme bohužiaľ za dva rozbory. Odvolali sa na to, že sme mali niečo v trubkách. Čo už.
Filipso
05.09.13,15:25
Ďakujem Vám za odpoveď, pravdepodobne to bude nutné robiť všade pri každej prevádzke len ja sa ich nejak neviem dočkať pretože už neprišli na dva termíny ktoré mi povedali. Neviem prečo sa nadtým vlastne pozastavujem veď predsa žijeme v štáte v ktorom je všetko postavené na hlavu :) , pekný deň prajem.