2v1
05.09.13,10:19
Dobry den prajem,

Chcel by som poprosit o radu, som konatelom firmy a rad by som pomohol nejakym detickom,ludom a podobne. Mal by som zaujem usporaduvat nejake akcie , sem tam nieco kupit - darovat ludom ktory to potrebuju. Niesom zas nejaka velka firma ale rad by som pomohol kolko bude moct. Viete mi prosim dat nejake blizsie informacie ako postupovat ? Cital som nejake clanky ze sa da registrovat ako neziskovka ale obcianske zdruzenie.. Neviem ako postupovat presne.. Nemam zaujem na tom profitovat skor pomahat..

Dakujem za kazdu radu
labutienka
05.09.13,09:21
Takýchto ľudí hľadajú mnohé existujúce organizácie a určite by sa potešili, keby ste ich oslovili. Je ich naozaj dosť aj takých, ktoré skutočne pomáhajú, nemusíte sa báť... Skúste nejakú vo svojom okolí pohľadať, navštíviť ju a zistiť, či Vám jej činnosť vyhovuje a ako by ste jej mohli pomôcť. Takto zistiť, ako to celé funguje, čo to obnáša. Až potom by som uvažovala o zriadení vlastnej organizácie alebo nadácie. Je s tým spojených tiež veľa povinností, aby sa Vám nestalo, že narobíte sebe viac problémov, ako iným osohu...
labutienka
05.09.13,09:24
ak napíšete, kde ste, možno Vám aj konkrétne poradíme... :)
2v1
05.09.13,15:09
dakujem za tip , ma to logiku .. :)
labutienka
06.09.13,12:17
http://www.ives.sk/registre/ tu nájdete zoznamy, z ktorých si môžete vyberať :)
mirhu
10.09.13,08:31
poradím
MOLLY
17.01.14,10:50
...ak by ste mali záujem venujem sa osobnej pomoci deeťom na onkologii...a tam sa zíde ozaj každá pomoc...