badchen
05.09.13,12:10
mam samsung Gt s7562 duos, prestalo mi zo dna na den fungovat wifi, píše že mi získava Ip adresu a nakoniec , že SIeť sa nenašla, nekvalitné pripojenie. Mobil som resetovala aj wifi som vypinala zapinala , aj tu WPa som menila a nič. možte mi niekto poradit? dakujem
Duški VanKo
12.01.15,23:16
aká je intenzita signálu na mobile (koľko tam je paličiek - aký je silný signál). Ak ukazuje aj pri wifine slabý alebo skoro žiadny signál, tak je problém s anténou alebo doskou v mobile. Ak je signál silný, tak by to malo byť len o nastavení v mobile (ale nesľubujem). Možno ešte vyskúšať vymazať sieť v mobile a vyhľadať ju nanovo. Kým to nemám priamo v ruke a nevidím to , tak neviem
misoft
13.01.15,09:46
Písal som inde. Ak oznamuje, že nepripojilo pre nekvalitné pripojenie - vstúpiť do nastavenia routera (cez PC) a v časti WLAN treba skúšať meniť kanály - je celkom možné, že na rovnakom kanáli vysiela iná (susedova) WiFi sieť (môže byť o nieťo silnejšia) a takto ti ruší tvoj kanál (zoslabuje ho). Takže ak je teraz na kanáli napr. 5 - nastaviť na napr. 7.
Chobot
13.01.15,10:40
Načo reaguješ na staré témy, keď sa mesiace či roky nikto nič nepýtal. Je zbytočné takto otvárať niečo, čo už zapadlo prachom. Iba robíš bordel na porade, potom reagujeme na otázku, ktorá už zadávateľa nezaujíma.

Reaguj na aktuálne témy! Túto, aj ostatné staré témy, kde si prispel uzatváram.