Zuzana69
06.09.13,06:39
Poplatky, právne úkony....atď, ďakujem
tictac7
06.09.13,05:35
1. Otázky sa zakladajú tak, že v jednej máš len jednu otázku - toto sú minimálne 3
2. opýtaj sa cirkvi
3. zisti si na príslušnom obecnom úrade aký je územný plán zóny - si nemysli, že kúpiš ornú pôdu a nejakým jednoduchým úkonom sa Ti z toho stane stavebný pozemok - aj keď je v tejto republike riadny bordel, niektoré veci ešte fungujú....
Zuzana69
06.09.13,06:03
1.Sú to dve. Dve vety ukončené otáznikom.
2. Načo funguju diskusné články ak sa mám opýtať niekoho. Na to sem píšem asi aby som sa porozprávala s niekym to má skúsenosti nie?
3. Keby si myslím že lusknem prstom a bude to nepíšem asi sem, nie?
Niekto vstaval zadkom hore?
tictac7
06.09.13,06:08
ja mám úsmev na tvári :)
1. prečítaj si pravidlá každá otázka sa zadáva zvlášť - aj keby boli len dve
2. neviem, čo je zlé na odpovedi, že sa máš cirkvi pýtať - keď nemajú záujem tak Ti to nepredajú - podmienky si stanovujú oni - aj ceny.
3. nik iný, ako územný plán príslušného obecného úradu Ti odpoveď nedá
4. vitaj v klube provokatérov, mňa nenaserieš :)
Zuzana69
06.09.13,06:14
1. dobre uznavam, spravila som chybu
2. no to že odpoved opýtaj sa cirkvi by ma bez Vás vskutku asi nikdy nenapadla.
3. na modrejstreche som dostala kompletnú odpoved. čo všetko musím spraviť pri zmene ornej pôdy na stavebnu aj v akých prípadoch pozemku.
4. ja sa do klubu povokatérov nehrniem, nemám čas ani chuť sa naťahovať a hlvane s niekym, kto sa nevie správať. Ja som si S VAMI nepotykala ;)
Emka Roman
06.09.13,07:10
Vyňatie pôdy z pôdneho fondu nie je až taká ľahká sranda
Kedysi bol poplatok 100 násobok úrody.
Emka Roman
06.09.13,07:13
" nepotykala"

Z tvojho zadania sa to nedá zistiť
misoft
06.09.13,15:30
Zuzka, Zuzka - tu na Porade si ZÁSADNE tykáme - tu nie sú rozdiely v tituloch, hodnostiach, majetku, spoločenskom postavení. Tu sme si všetci ROVNÍ - ta aj TY (nie VY)!
julysak
06.09.13,15:36
Iba ňékerí sú rovnejší (moďerátori )