sju3006
06.09.13,11:59
Pred týždňom sa mi začali vyhadzovať svrbivé červené fliačky v dolnej časti tela najmä na nohách,v oblasti pása, slabín, zopár na ruke, a pár na krku, myslela som si, že je to z nejakého jedla, predtým som vypila viac pepsi ale jedlo ako zvyčajne, no ešte aj dnes pozorujem, že sa mi vyhadzujú ďalšie. Brala som Zodac ale asi nepomáha. Neviem, či je to alergia alebo to môže byť od niečoho poštípané? Neviete mi poradiť, či zájsť k lekárke, či ešte počkať? Ďakujem
Tweety
06.09.13,10:04
Nech sa na to kožná pozrie.
kaivorus
13.09.13,10:33
Je veľmi dôležité poznať
1,/ v akom stave sú lymfatické cesty, v akej kinetike pracujú, aká je hustota lymfatického média,..

2,/ ako je na tom krvný žilový systém , ako je na tom cholesterol / nositeľ veľkého množstva mikroorganizmov.../

3,/ aká je schopnosť produkovať z dôvodu obnovenia kolagénových štruktúr nové kolagénové, elastínové bunky..., metabolizmus kolagénu,

4,/ v akom stave je klbička - sústava nefrónov , aká je jej schopnosť naakumulované toxické látky prefiltrovať do moču..., kyslá lymfa, - pretlak toxických látok a patogénov v podkoží,

takto by som mohol vymenovať mnoho a mnoho podmieňijúcich otázok...

Stretávam sa s takýmito záležitosťami skoro každý deň, / nie s rovnakými/

Je potrebné vykonať veľmi podrobnú analýzu v akom derma-.... stave je koža, podkožie, jednotlivé orgány spolupôsobiace na tento úkaz...., a taktiež psychika.

je to súbeh súvislostí , z ktorých každá viac-menej vie vplývať na súčasný váš zdravotný stav, aj na ZODAK mám svoj názor.

V prípade potreby je ,možné poradiť na konkrétnu otázku cez správu alebo mail. Potrebujem k tomu viac informácií...