drma
16.03.06,21:38
Prosím aký je najlepší program - mzdy a personalistika.
RenataK
16.03.06,20:42
Ja robím v Olympe od fy Kros. Mne sa páči a robí sa mi v ňom dobre. Skús si stiahnuť demo z ich stránky a mňžeš si popozerať. Dobre reagujú aj na zmeny v legislatíve, takže som nad mieru spokojná. Ale skús ešte popozerať po porade, veľa sa tu toho o programoch popísalo.
tonkat
16.03.06,21:24
Ja robím v Olympe od fy Kros. Mne sa páči a robí sa mi v ňom dobre. Skús si stiahnuť demo z ich stránky a mňžeš si popozerať. Dobre reagujú aj na zmeny v legislatíve, takže som nad mieru spokojná. Ale skús ešte popozerať po porade, veľa sa tu toho o programoch popísalo.
Ja robím aj v Olympe aj v Humane od fy Hour. Human je podľa mňa viacej prepracovaný a prehľadnejší. Má všetky tlačivá, ktoré potrebuješ pri tejto práci - prihlasovanie, odhlasovanie zamestnancov, potvrdenia pre príspevok v nezamestnanosti a všetky ostatné. Olympu niektoré chýbajú. Ale Human je zasa drahší. Záleží aké máš možnosti a predstavy.
Jozef Mihál
16.03.06,21:28
Viď môj podpis. Z ponúkaných možností doporučujem tú napravo. To je najlepší program.
tonkat
16.03.06,21:48
Viď môj podpis. Z ponúkaných možností doporučujem tú napravo. To je najlepší program.
Že by kortešačky? No teda Jozef ...mimotemy
DanielaSL
17.03.06,03:25
Prosím aký je najlepší program - mzdy a personalistika.

Odporúčam stiahnuť si viaceré demo verzie a vyskúšať ich , poprípade zistiť v tvojom okolí kto v čom pracuje, v prípade , že budeš potrebovať poradiť. Ja som sa vlani rozhodla pre MRP. Trochu som prihliadala aj na financie firmy. Som spokojná. Rozhodne ale odporúčam program pod Win.
STRELEC
17.03.06,03:57
Odporúčam stiahnuť si viaceré demo verzie a vyskúšať ich , poprípade zistiť v tvojom okolí kto v čom pracuje, v prípade , že budeš potrebovať poradiť. Ja som sa vlani rozhodla pre MRP. Trochu som prihliadala aj na financie firmy. Som spokojná. Rozhodne ale odporúčam program pod Win.
Nie som ich dealer, ale ja by som bral jednoznačne MRP. S upgrade cez internet je to varianta z tých lacnejších z dobrých softvérov. Priebežne aktualizovaný predpisový stav. Hlavne sympaticky sa s tým pracuje, dobré výstupy. Aj keď už mám mzdy pod WIN viac rokov, priebežne skúšam zo zvedavosti rôzne iné programy.
Tento softvér (Mzdy a personalistika /WIN) je lacný asi len kvôli počtu nasadení. Lacnejšie už môžu byť len rôzne lokálne softvéry. Tie sú však podľa mňa rizikové - často sú to firmy jedného muža (hlavne vývojovo). Budúcnosť môže byť veľmi neistá.
Vždy sa všetko dá zmeniť, ale najmä ak robíš mzdy pre viacerých odberateľov, tak naťukávať znova firmy a ich zamestnancov a najmä prísť o históriu, údaje za roky minulé, je prinajmenšom nepraktické. Musí byť pre to ozaj vážny dôvod. Mzdy sú agenda dlhodobá a aj soft by mal byť jednoznačne len s perspektívou, s dobrým odborným zázemím po stránke mzdárskej, personalistiky a programátorskej. V MRP sa to podľa stretáva a za skutočne dobrú cenu.
Pri spracúvaní agendy pre jednu - dve spriaznené firmy je racionálnejšie si dať tie mzdy urobiť ako ich robiť "vo vlastnej réžii". Najmä pri tých formálnejších mzdách je internetová dodávka miezd najracionálnejšia.
lenkak
17.03.06,15:57
Ja tiež používam MRP - Win a úplne som spokojná.