Naty Shopová
10.09.13,14:42
Zdravím. Mám taký problém, s ktorým by som potrebovala helpnúť. Premiestňovala som si SIMS 2 a všetky datadisky s môjho PC do ultrabooku, kedže na ultrabooku nemám mechaniku, nebola možnosť inštalovať si ich z datadiskov. Tak som len v PC otvorila tento počítač dostala sa na EA GAMES a len som si nakopírovala všetky priečinky s datadiskami, a všetkým čo priečinky obsahovali potrebné pre hru, nastal však problém keď som to premiestnila do booku, kedže to nie je nijak nainštalované, tak mi to samozrejme nejde a nijak sa to ani nespustí. Tak potrebujem radu či sa to dá nejako nainštalovať s týchto prekopírovaných priečinkov ?? Ďakujem.
Vlado40
10.09.13,20:46
Ak nemáš DVD mechaniku ,tak si sprav ISO súbor z inštalačky SIMS a ten potom prenesieš pomocou USB kľúča do NTB a spustíš z virtuálnej DVD mechaniky alebo pomocou externej USB DVD mechaniky.
Naty Shopová
12.09.13,13:08
vďaka. nastal ďalší problém sims 2 nieje kompatibilné s windows 8. dá sa to nejak vyriešiť ? aj na nete som sa dočítala, že to nejak nefunguje na 8smičku. niektorý to vyriešili cez vlasnosti a riešenie problémov s kompatibilitou no mne to ani tak nejde.
Vlado40
23.09.13,20:27
Windows 8 aký ?