milosk
11.09.13,07:07
Ahojte,
chcem poprosit o pomoc pri rieseni poistnej udalosti. Odisiel mi PC po jednej burke (vyhoreta doska aj zdroj...) a mal som to poistene. Kupoval mi ho znamy v sklade. Mam aj doklad o kupe od znameho, ale teraz po nom potrebujem servisny protokol pre poistovnu aj s popisom zavady. Ako by som to odborne mohol napisat, ze sa jedna o takuto poruchu? Pripadne ak by mal niekto aj vzor servisneho protokolu, budem mu povdacny.
Stefan2005
11.09.13,06:01
... no "servisný protokol" je preto servisným protokolom, že ho vystavuje servis s odbornou pôsobnosťou pre daný výrobok... tam určite budú vedieť, čo majú napísať.
milosk
11.09.13,19:04
Stefan, vidim ze ty asi nepodnikas v nicom, akurat tak v komentovani veci, ktorym sa vobec nerozumies....
buchač
11.09.13,19:07
....hehehe....za to Ty si hotový odborník .....

Šak si pozri .......
Vzorov do bludu .......

https://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=servisny+protokol&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
milosk
11.09.13,19:12
nenasiel som nic presne na PC.... :-(
milosk
11.09.13,19:16
ale nakoniec som nieco vygooglil, takze dakujem kazdemu aj p.Stefanovi za podnet ze ako nalozit s uvedenym problemom, kazda rada sa ceni... :-)
buchač
12.09.13,05:09
Šikovníček šikovný si Ty .....

Niekedy taký dobrý poddžub je ako nakopnutie lenivca do ďaľšej činnosti ............ :D :D :D