Paula
04.10.04,09:07
Mám otázku na Richarda. Môžem niekde nájsť zoznam aktívnych členov našej Porady? Rada by som občas komunikovala o konkrétnom staršom príspevku s konkrétnym členom a dlhšie som ho nevidela "vysvieteného".
Richard
04.10.04,07:22
Neviem, čo si predstavuješ pod pojmom "aktívny", ale pravdepodobne či sa v poslednom čase zapojil písomne do Porady, resp. bol prihlásený.

Môžeš na to ísť viacerými spôsobmi:
- klikni si na daného užívateľa a v profile má napísané, kedy bol naposledy prihlásený
- nechaj si zobraziť je príspevky

Ak chceš vidieť najaktívnejších členov, nechaj si zoznam členov zoradiť podľa počtu príspevkov...

Ak chceš kontaktovať konkrétneho užívateľa, pošli mu súkromnú správu, alebo správu na email.
Ak má súkromnú správu nastavenú na sledovanie, na email mu príde notifikácia o novej súkr. správe. Ak má aktivované posielanie správ na email, bude mu fungovať aj správa priamo na email.
Paula
04.10.04,07:59
Ďakujem za návod a prajem pekný deň.
Viera123
21.06.06,18:43
No moja otázka nesúvisí priamo s touto témou, ale je zbytočné otvárať novú, pretože potrebujem len odpoveď na otázku: Kto prišiel na to, ako sú zoradení poraďáci, keď si dám: Kto je on-line? Veď to nejde podľa abecedy, resp. ide ale v dvojitom radení.... :rolleyes:
Melnick
21.06.06,19:18
No moja otázka nesúvisí priamo s touto témou, ale je zbytočné otvárať novú, pretože potrebujem len odpoveď na otázku: Kto prišiel na to, ako sú zoradení poraďáci, keď si dám: Kto je on-line? Veď to nejde podľa abecedy, resp. ide ale v dvojitom radení.... :rolleyes:
Vierka myslíš zoradenie abecedné podľa veľkých písmen a podľa malých písmen abecedy?:)
Viera123
21.06.06,19:28
Maja, ja som si to vôbec nevšimla, hm... máš postreh, darmo, si šikovná nielen v RZ ZP. Ale myslím, že to mohol Richard nechať radšej po starom, takto hľadám a hľadám.....:eek: