ErikaDP
12.09.13,08:16
Prosim,
nappiše mi niekto polopate ako a kde mama hladať sposob ako ohodnotit na Novej porade odpoveď ? Snažim sa to prečítat v návode, ale žial nevime to najsť. Zas plačem nad strou poradou, ale fakt to nevime najsť, trápim sa s tým už asi polhodinu ale nikde neviem nasť kde je taikona Užitočné ....
Richard
12.09.13,06:30
Keď nadídeš nad danú odpoveď tak sa ti zobrazia všetky ovládacie tlačítka a aj hlasovanie.
Viď tu: tam máš tlačítka a úplne vľavo je hlasovanie: http://www.porada.sk/t217751-navod-a-tipy-na-pracu-s-novou-poradou.html#post2363005

Ak to nevidíš tak je niekde problém. Vždy sa to zobrazuje po nadídení myškou nad odpoveď, aby boli odpovede "čistejšie" inak by to tu kričalo všetkými tými tlačítkami...
Richard
12.09.13,11:01
Našla si?
ErikaDP
12.09.13,12:12
Richard, vďaka za vysvetlenie, ten návod som čítala , už pred zadanim mojej otázky, snažila som sa na to prist sama, aby som neotravovala s takými jednoduchymi vecami,ale nefunguje mi to : tada na hlavnej stranke porady hej, ale ja som sa to bodovanie pokušla podľa navaodu hľadat ikonku v diskusii v DRAKOVI - nieje nahodou problem v tom ? V DRakovi v teme Vaše želania na vypracovanie otázok sa mi text roztiahne pekne na celu obrazovku, ale žiadne ikonky sa mi tam po nadídení na text nezobrazuju ...
Richard
12.09.13,12:42
Aha, tak ale DRAK nie je Porada. Tam odpovedaju autori (hoci aj uzivatelia), tam vsak nemame tento system otazok ako na Porade. Je tam iny dizajn, ine prostredie... Je to iny produkt. Mimochodom tak to tam bolo vzdy, DRAK sa nemenil :)
ErikaDP
12.09.13,13:23
Aha, a ja že prečo mi je prostredie Drak sympatické.... vďaka za vysvetlenie Richard, to som si neuvedomila že ani predtým sa v Dtrakovi nedali pridelovat body, Draka som vnimala nie ako samostatny produkt, ale ako sučast Porady s tým že ako predplatitel mam pristup k špecialnym informaciam kotre boli pristupne lne v Drakovi. Ale už je to Ok., ikonky na Porade som už našla ...
mareko
12.09.13,13:29
Ja som vraj včera dala " terezamaria " dákym nedopatrením neužitočné a nevedela som to odstrániť, a pritom to malo byť užitočné :-( čo s tým teraz?
Kvaka
12.09.13,13:43
Včera som asi tiež niekomu takto dala, chcela som dať užitočné a nepribudlo, tak som klikla opakovane niekoľkokrát, ale nešlo to, stále tam bola nula. Potom som to už nekontrolovala, takže sa možno včera niečo s hodnotením dialo.
mareko
12.09.13,13:48
Áno, aj u mňa to malo presne taký priebeh...a dnes sa za to na mňa asi hnevajú :-( . Adminko by to mohol opraviť.
Kvaka
12.09.13,14:04
Už viem, kde som chcela dať bod a nejde mi. Tuto http://www.porada.sk/t223758-ake-su-nevyhody-predajak-domu-do-roku-od-zdedenia.html#post2406007 Pre Luju5, klikám na užitočné a nič. Aha, už nabehlo hodnotenie, ale až keď som pridelila otázke zadávateľa srdiečko, teda hlas.
Mila123
12.09.13,14:09
ja som jej dala teraz užitočné....u mňa nie je problém.....☺☺☺☺☺☺
avalik
12.09.13,14:09
Kvaka, mne zobralo uzitocne pre Luju5 na prvy krat, bez nutnosti klikania na srdiecko
Kvaka
12.09.13,14:17
No mne nie, ani včera a ani dnes, aj som stránku aktualizovala a nebolo tam nič, ale napadlo mi kliknúť na srdiečko a zrazu sa mi objavilo aj moje hodnotenie, ale mám spomalený počítač, možno preto. Vidím tam už aj vaše hodnotenia.
betka631
13.09.13,09:11
Pozerám, že som včera dostala neužitočné za blahoželanie...ak si pozriem prehľad bodov, tak tam to nevidím...

Mne sa dnes stalo presne to isté...kliknem na užitočné...priradí mi bod ale vzápätí na to mi samo od seba priradí aj neužitočný bod...ak užitočný odkliknem späť, tak ten neužitočný tam ostane....prosím opraviť :)

zároveň sa ospravedlňujem všetkým, ktorým som takýmto nedopatrením a tým, že som si to nevšimla dala neužitočné...

doplním: robí mi to v téme http://www.porada.sk/t200612-p3-mila-tweety.html a konkrétne pri nicku verkaz
Katy a R
13.09.13,09:58
ja tiež som mala problém - Arizonu sa mi nepodarilo oceniť http://www.porada.sk/223770-ako-zateplit-budu-post2406170.html#post2406170
(ak tam máš neužitočné, alebo čo - tak prepáč;)) - a tiež mi asik nefungujú pochvaly v diskusii ..?
Llívia
13.09.13,11:11
Dostala si "neužitočné" od osoby, ktorú máš blokovanú? Tieto body sa v prehľade nezobrazujú. Prečo? Pýtala som sa, odpoveď som nedostala.
betka631
13.09.13,11:26
nemám nikoho blokovaného, ale mne nejde o môj neužitočný bod...skôr o to, že asi som sama niekoľko takých rozdala, jednoducho kliknem na
užitočné a súbežne s tým mi samo pridá aj neužitočný bod
alaya1
13.09.13,11:33
Betka, na com si pripojena? Mne toto robilo na tablete, ked som bola vChorvatsku minuy a predminuly tyzden,. teraz na velkom PC ide vsetko ok.
betka631
13.09.13,11:50
som na notebooku...síce nie na svojom, keďže som na Morave, tak žeby to bolo tým? a zaujímavé, že mi to neurobí u každého...
alaya1
13.09.13,12:10
neviem, mne to robilo len na tom tablete, ale u kazdeho.